بهداشت و زیبایی ناخن

معرفی ۳۶ مدل از بهترین مانیکور – پدیکور موجود در بازار ایران

مقدمه:

مطمئناً هیچ‌کس ناخن کثیف، زشت و بدحالت را دوست ندارد. زیرا باعث می‌شود که دست‌ها یا پاها زشت به نظر بیایند. مانیکور، پدیکور کردن ناخن‌ها هم به‌منظور رفع این نازیبایی‌ها انجام می‌شود. از همین ابتدای مقاله بهتر است به شما بگوییم، مانیکور، پدیکور کردن صرفاً مخصوص کاشت ناخن نیست. بلکه با این روش علمی و تخصصی می‌توانید ناخن‌های طبیعی را نیز فرم داده و زیباتر کنید. اما مانیکور، پدیکور چیست و به چه ابزارهایی برای انجام آن نیاز است؟ چگونه می‌توان ناخن‌های خود را در منزل مانیکور، پدیکور کرد؟ برای درک پاسخ این پرسش‌ها، تا پایان مقاله همراه ما باشید.

مانیکور، پدیکور چیست؟

مانیکور به معنی مراقبت از دست و پدیکور به معنای مراقبت از پا بوده، هر دو واژه لاتین هستند. به‌طورکلی به فرایندهایی همچون تغییر سایز ناخن‌ها، مراقبت و مرتب کردن ناخن‌ها و پوست اطراف آنها به همراه ماساژ و لایه‌برداری دست‌وپا، مانیکور و پدیکور گفته می‌شود. حال برای مراقبت از دست‌وپا یا مانیکور، پدیکور کردن به ابزارهای ساده و گاهی تخصصی نیاز داریم.

اهمیت مانیکور، پدیکور برای سلامت ناخن‌ها

این کاملاً طبیعی است که دست‌ها و پاها روزانه در معرض آلودگی‌های محیطی قرار بگیرند. به‌گونه‌ای که بیشتر از سایر قسمت‌های بدن، دچار کثیفی و جرم می‌شوند. گاهی برای ازبین‌بردن جرم و آلودگی فقط شستن کافی نیست. اینجاست که کاربرد مانیکور و پدیکور اهمیت خود را نشان می‌دهد. از آثار مثبت و مفید مانیکور، پدیکور می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سم‌زدایی و پاک‌کردن سطح پوست و ازبین‌بردن پینه پاها
 • تأثیرگذارترین روش برای جلوگیری از عفونت، قارچ و رشد باکتری‌ها روی دست‌ها، پاها و ناخن‌ها
 • جلوگیری از شکسته شدن و خشک‌شدن ناخن‌ها برای داشتن ناخن‌های زیبا و محکم
 • موجب گردش خون بهتر و رفع چین‌وچروک پوست با ماساژ پوست اطراف ناخن‌ها
 • مانیکور، پدیکور تا حد زیادی به کاهش استرس کمک می‌کند.

ابزارهای ضروری و موردنیاز سِت مانیکور، پدیکور

تمام کیت‌های مانیکور، پدیکور از مجموعه ابزارهایی تشکیل شده‌اند که برای رسیدگی و مرتب کردن ناخن‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرند. این ابزارها شامل موارد زیر است:

ناخن‌گیر

مهم‌ترین و اصلی‌ترین ابزار مانیکور و پدیکور که کارایی بالایی دارد. ناخن‌گیر یک وسیله کاملاً شخصی است. حتی اگر خودتان به‌تنهایی از آن استفاده می‌کنید، قبل و بعد از کوتاه‌کردن ناخن‌هایتان، آن را ضدعفونی کنید.

سوهان ناخن

ابزاری است که برای ایجاد لبه نرم پس از کوتاه‌کردن ناخن‌ها یا صاف کردن لبه‌های ناخن شکسته به کار می‌رود. سوهان فلزی پرکاربردترین نوع سوهان ناخن است. از سوهان کشیدن روی ناخن‌های مرطوب بپرهیزید. زیرا احتمال شکستگی ناخن بالا می‌رود. سوهان را با زاویه ۴۵ درجه روی ناخن قرار دهید.

بافر ناخن

بافر با ازبین‌بردن تیرگی‌ها و قسمت‌های کدر ناخن، زیبایی شگفت‌انگیزی به ناخن‌های شما می‌بخشد. گوشه‌ها و لبه‌های خشک پوست دور ناخن با استفاده از بافر، قابل مرتفع شدن هستند. بهترین زمان برای بافر کردن ناخن‌ها بعد از استحمام است.

پوشر کوتیکول

پوست دور ناخن را کوتیکول می‌گویند. اگر به‌خوبی از آن مراقبت نشود، خشک می‌شود. با پوشر به‌آرامی پوست را به عقب برانید تا فاصله موردنظر ایجاد شود. بهترین زمان برای این کار، بعد از استحمام است. پوشرها در دو نوع چوبی و فلزی هستند که باتوجه‌به جنس پوستتان بهترین گزینه را انتخاب کنید.

نیپر یا گوشت گیر

برای کوتاه‌کردن کوتیکول یا برداشتن پوست خشک بعد از پوشر استفاده می‌شود.

سنگ‌پا

سنگ‌پا در واقع نوعی سوهان برای برداشتن و زدودن لایه پوست بیرونی است. سلول‌های مرده پوست، با استفاده از سنگ‌پا به‌راحتی برداشته می‌شوند تا پوست جدید جایگزین آن شده و سلامت بدن تأمین شود. ناگفته نماند که سنگ‌پا را می‌توان برای آرنج و زانو هم استفاده کرد.  

براش ناخن

با استفاده از براش می‌توان لکه‌های کثیف و سخت روی ناخن را برداشت. قبل از استفاده، براش را با آب گرم خیس کرده و با آغشته کردن آن با صابون، ناخن‌ها را تمیز کنید.

پد لا انگشتی

برای جداکردن انگشتان از یکدیگر هنگام لاک زدن، از پد لا انگشتی استفاده می‌شود. با این ابزار کار شما بسیار منظم و مرتب انجام می‌گیرد.

پدیکلر

این ابزار زیبایی و اصلاح پدیکور، سطح معدنی دارد. با یک تماس خارجی روی پاها، شما می‌توانید هرگونه شکاف و پینه سطح پوست را با آن بردارید. استفاده از پدیکلر بسیار راحت بوده و هیچ عوارض جانبی ندارد.

پاک‌کننده پینه

خراش‌ها، پینه‌های خشک و پوست‌های مرده روی پوست پا با این ابزار پدیکور به­راحتی زدوده می‌شوند. قبل از استفاده از این ابزار، پاهای خود را به مدت ۱۰ الی ۱۵ دقیقه با آب گرم خیس کنید. سپس با حوله، خشک کرده ولی باید مقداری رطوبت داشته باشند. از برخی روغن‌ها و ویتامین‌ها، برای تأمین سلامت پاها و ناخن‌ها حین استفاده از پاک‌کننده پینه بهره بگیرید.

ابزارهای تخصصی مانیکور، پدیکور

وسایل موردنیاز و ضروری مانیکور، پدیکور همان است که در بالا به آن اشاره شد. اما اگر بخواهید همانند آرایشگاه‌های تخصصی، ابزارهای فوق‌العاده حرفه‌ای داشته باشید، باید به سراغ پکیج‌های برقی مانیکور بروید. نگران نباشید این ابزارها خارج از قدرت و توانایی شما نیستند. بلکه همان ابزارهای ساده مانیکور و پدیکور به شکل مدرن و پیشرفته‌تر هستند. هرچند قابلیت‌های آنها بیشتر و ظاهری شیک و لاکچری‌تر دارند.  

نکات مهم هنگام خرید مانیکور، پدیکور برقی

ست برقی مانیکور و پدیکور مشابه همان ست دستی است. با این تفاوت که کار با آن راحت‌تر و سریع‌تر انجام می‌شود. اما اگر انتخاب خوبی هنگام خرید نداشته باشید، کارایی موردنظر را برای شما نخواهد داشت. موارد زیر را هنگام تهیه یک مانیکور، پدیکور برقی حتماً مدنظر قرار دهید:

پاور یا قدرت دستگاه

دستگاهی که تهیه می‌کنید قرار است با ست دستی تفاوت داشته باشد. پس باید از قدرت خارق‌العاده آن هنگام استفاده، بهره‌مند شوید. قدرت یا پاور دستگاه به معنی مقدار چرخش آن در دقیقه است.

عمده‌ترین سرعت چرخش برای سوهان لحاظ می‌شود. متوسط قدرت پاورهای مانیکور، پدیکور ۲ تا ۳ هزار در دقیقه است. به‌خاطر داشته باشید برای ناخن‌های طبیعی ۱۰۰۰ دور در دقیقه کافی است. ولی برای ناخن‌های کاشته شده، استفاده از قدرت بالای چرخش مطلوب‌تر است.

منبع تغذیه

منبع تغذیه دستگاه‌های مانیکور، پدیکور یا توسط برق مستقیم شهری یا توسط باتری تأمین می‌شود. دستگاه با منبع تغذیه را بر اساس میزان مصرف خودتان انتخاب کنید. درست است دستگاه‌های شارژی، کار را برای شما راحت‌تر کرده‌اند. اما اگر مصرف زیادی دارید، دستگاه برقی، پیشنهاد ایده‌آل ما به شماست.

وزن و کارکرد راحت

هنگام خرید به وزن و ارگونومیک طراحی دستگاه دقت کنید. مدل‌های برقی نسبت به مدل شارژی وزن بیشتری دارند. از طرفی آلودگی صوتی بیشتری هم ایجاد می‌کنند. ست‌های خانگی مدل شارژی وزن و صدای کمتری دارند.

ابزارهای جانبی دستگاه

به تجهیزات جانبی و سری‌های متعدد دستگاه توجه داشته باشید. سر سوهان‌های دستگاه هرکدام عملکرد و کارایی خاص خود را دارند. سر سوهان‌ها در سه دسته قرار می‌گیرند:

سر سوهان‌های کوچک: فرم دادن به ناخن‌ها

سر سوهان‌های متوسط: فرم و شکل‌دهی به سطوح ناخن‌ها

سر سوهان‌های بزرگ: کوتاه‌کردن و فرم دهی کلی ناخن‌ها

برند دستگاه

محصولات آرایشی – بهداشتی دارای تنوع زیادی هستند. به‌خصوص که افزایش تقاضا موجب رقابت سخت بین کمپانی‌های مختلف شده است. طبیعی است کارخانه‌های تولیدکننده، محصولاتی باکیفیت و قیمت‌های متفاوت تولید می‌کنند. پس سعی کنید از برندهای معتبر و شناخته شده که محصولات تضمین شده و با گارانتی ارائه می‌دهند، دستگاه مانیکور، پدیکور خریداری کنید.

قیمت محصول

الزاماً کالاهای گران‌قیمت، باکیفیت نیستند. محصولات مرغوب کارخانه‌های معتبر، قیمت بالایی دارند. اما می‌توانید با هر مقدار بودجه که دارید، ست مانیکور، پدیکور ارزان‌قیمت و باکیفیت خوب خریداری کنید.

نحوه انجام مانیکور، پدیکور در منزل

 1. ابتدا دست‌ها و ناخن‌های خود را به‌خوبی بشویید. اگر از قبل روی ناخن‌ها لاک دارید، آن را پاک کنید. سپس ناخن‌های خود را در صورت نیاز کوتاه کنید و با سوهان کریستالی به‌اندازه و شکل دلخواه خود درآورید. سپس با سوهان، ناخن‌ها را پولیش و مرتب کنید.
 2. به مدت ۳ الی ۵ دقیقه دست‌ها و پاهای خود را در آب گرم بگذارید تا لایه‌برداری شود. برای لایه‌برداری از اسکراب استفاده کنید. بعد از شست‌وشو با اسکراب، دست‌ها و پاهای خود را خشک کنید.
 3. لایه‌های اضافی دور ناخن را با استفاده از روغن یا مرطوب‌کننده‌های قوی از بین ببرید. به این صورت که دور ناخن‌ها را با روغن مخصوص چرب کرده، با قلم مخصوص و نوک‌تیز موجود در ست مانیکور، پدیکور، گوشت را عقب بزنید. این ماساژ روغن، موجب تقویت ناخن‌های شما می‌شود. اما قبل از لاک زدن باید آن را از روی ناخن‌ها و انگشتان خود پاک کنید.
 4. بعد از مانیکور، پدیکور کردن به‌دلخواه خود می‌توانید بهترین و جذاب‌ترین لاک را برای ناخن‌های خود بزنید.

نکات مهم برای مراقبت از پکیج مانیکور، پدیکور

شاید تصور کنید چون فقط خودتان به‌تنهایی از ست مانیکور، پدیکور استفاده می‌کنید، نیازی به نظافت و مراقبت بهداشتی از ابزارهای آن ندارید. این تصور کاملاً اشتباه است. زیرا عدم نظافت و تمیزی وسایل، به رشد بیشتر قارچ‌ها و میکروب‌ها کمک می‌کند. در نتیجه باعث ایجاد عفونت و اثرات نامطلوب روی سلامت ناخن‌ها و دست‌ها شما می‌شود.

وسایل مانیکور، پدیکور خود را بعد از هر بار استفاده در کف صابون و آب گرم نگه دارید. این مواد ضدباکتری بوده و تمام میکروب‌ها را از بین می‌برد. همچنین به سالم نگه‌داشتن ابزارهای شما کمک می‌کند.

وسایل مانیکور، پدیکور خود را با دیگران به طور مشترک استفاده نکنید. همیشه این ابزارها را تمیز و در جای خشک، به‌دوراز هرگونه گردوغبار و سایر آلودگی‌های محیطی نگه دارید.

جمع‌بندی:

نمایش جلوه زیبایی و لطافت دست‌ها و پاها تا حد زیادی به زیبایی ناخن‌ها بستگی دارد. تمیزی و بهداشت ناخن‌ها علاوه بر تأمین سلامت بدن، برای لاک زدن و کاشت ناخن نیز بسیار حائز اهمیت است.

پدیکور، مانیکور کردن ناخن‌ها به همین منظور به کار می‌رود. این فرایند علمی، فقط مختص ناخن‌های مصنوعی نیست. پدیکور، مانیکور کردن، موجب خون‌رسانی به ناخن‌ها می‌شوند. زیرا یکی از مراحل انجام این کار، ماساژ پوست دست‌ها و پاها است. شما به‌راحتی می‌توانید مانیکور، پدیکور ناخن‌ها را در منزل انجام دهید و از داشتن ناخن‌های زیبا و سالم خود لذت ببرید.

همچنین شما می توانید با کلیک بر روی متن اینجا به سایر محصولات در سایت ما دسترسی داشته باشید.

لطفا نظرات و انتقادات خود را در خصوص موضوع: مانیکور – پدیکور خوب چی بخرم؟ برای ما ارسال کنید!

 • نحوه نمایش محصول ها
سوهان و پولیش ناخن کد P02

سوهان و پولیش ناخن کد P02

مشخصات

 • کاربرد
  سالن
 • شخصی
 • نوع
  سوهان و پولیش
 • نوع عملکرد
  دستی
 • سایر مشخصات
  دارای ۷ سطح با سطوح زبری مختلف برای پرداخت ناخن
مشاهده قیمت و خرید کالا
سوهان برقی مدل XD10

سوهان برقی مدل XD10

مشخصات

 • کاربرد
  شخصی
 • نوع
  سوهان
 • نوع عملکرد
  دستی
 • منبع انرژی
  برق خانگی
 • باتری قابل شارژ
 • سایر مشخصات
 • اقلام همراه
  دارای ۵ سری سوهان کابل شارژر USB
مشاهده قیمت و خرید کالا
گوشه گیر ناخن زولینگن مدل SLGN01

گوشه گیر ناخن زولینگن مدل SLGN01

مشخصات

 • کاربرد
  سالن
 • شخصی
 • نوع
  گوشت گیر ناخن
 • نوع عملکرد
  دستی
 • انواع سری
  سری نیمه برای کنترل بهتر
 • سایر مشخصات
  نیپر حرفه‌ای دارای ابعاد ۱ × ۶ × ۱۰ سانتی‌متری ساخت کشور آلمان
مشاهده قیمت و خرید کالا
ابزار اصلاح ناخن مدل 001

ابزار اصلاح ناخن مدل ۰۰۱

مشخصات

 • کاربرد
  سالن
 • شخصی
 • نوع
  گوشت گیر ناخن
 • نوع عملکرد
  دستی
مشاهده قیمت و خرید کالا
سری یدک سوهان برقی مدل NMP04 بسته 6 عددی

سری یدک سوهان برقی مدل NMP04 بسته ۶ عددی

مشخصات

 • کاربرد
  سالن
 • شخصی
 • نوع
  سوهان
 • نوع عملکرد
  دستی
 • انواع سری
  ۶ سری و ۶ نوع سمباده با سطح زبری متفاوت
مشاهده قیمت و خرید کالا
سوهان ناخن فیشار مدل g14

سوهان ناخن فیشار مدل g14

مشخصات

 • کاربرد
  ناخن های دست
 • نوع
  سوهان
 • نوع عملکرد
  دستی
 • سایر مشخصات
  دارای گوشه گیر
مشاهده قیمت و خرید کالا
سوهان ناخن فیشار مدل پینزت

سوهان ناخن فیشار مدل پینزت

مشخصات

 • کاربرد
  سالن
 • شخصی
 • نوع
  سوهان
 • نوع عملکرد
  دستی
مشاهده قیمت و خرید کالا
برس ناخن مدل TR

برس ناخن مدل TR

مشخصات

 • کاربرد
  سالن
 • شخصی
 • نوع
  برس ناخن
 • نوع عملکرد
  دستی
 • سایر مشخصات
  کیفیت عالی
مشاهده قیمت و خرید کالا
سوهان و پولیش ناخن پرو لاکچری مدل Pr 4477

سوهان و پولیش ناخن پرو لاکچری مدل Pr 4477

مشخصات

 • سایر مشخصات
  ساخته شده از فوم مرغوب , پولیش چند کاره , دارای ابعاد کوچک و قابل حمل , استفاده ی آسان , ابعاد : ۳x3x9
 • اقلام همراه
  دارای بسته بندی مناسب
مشاهده قیمت و خرید کالا
سوهان ناخن ایران پتک مدل PK 1010

سوهان ناخن ایران پتک مدل PK 1010

مشخصات

 • کاربرد
  ناخن های دست
 • نوع
  سوهان
 • نوع عملکرد
  دستی
 • انواع سری
  قابلیت تعویض ندارد
 • منبع انرژی
  باتری غیر قابل شارژ
مشاهده قیمت و خرید کالا
برس ناخن مدل 2021

برس ناخن مدل ۲۰۲۱

مشخصات

 • کاربرد
  شخصی
 • نوع
  برس ناخن
 • نوع عملکرد
  دستی
مشاهده قیمت و خرید کالا
سوهان ناخن برقی مدل CL-05

سوهان ناخن برقی مدل CL-05

مشخصات

 • کاربرد
  سالن
 • شخصی
 • نوع
  دستگاه مانیکور و پدیکور
 • نوع عملکرد
  دستی
 • انواع سری
  سری استوانه ای سرامیکی سری مخروطی سرامیکی سری مخروطی الماسه سری استوانه ای نمدی سری مخروطی بزرگ مخصوص براق کاری
 • منبع انرژی
  برق خانگی
 • اقلام همراه
  ۵ سری
مشاهده قیمت و خرید کالا
سوهان برقی مدل 20000

سوهان برقی مدل ۲۰۰۰۰

مشخصات

 • کاربرد
  سالن
 • شخصی
 • نوع
  دستگاه مانیکور و پدیکور
 • نوع عملکرد
  دستی
 • انواع سری
  ۶ سری و ۶ نوع سمباده با سطح زبری متفاوت
 • منبع انرژی
  برق خانگی
 • سایر مشخصات
  دارای قدرت متغیر بین ۳۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰ موارد استفاده برای جلا دادن ، تیز کردن و تمیز کردن ناخن
 • اقلام همراه
  دارای ۶ عدد سر سوهان آداپتور ۱۲ ولت
مشاهده قیمت و خرید کالا
سوهان برقی استرانگ مدل 207b

سوهان برقی استرانگ مدل ۲۰۷b

مشخصات

 • کاربرد
  کاشت ناخن
 • نوع
  دستگاه مانیکور و پدیکور
 • سوهان و پولیش
 • نوع عملکرد
  برقی
 • منبع انرژی
  برق خانگی
 • اقلام همراه
  ذغال یدک آچار یدک دفترچه راهنما استند هندپیس
مشاهده قیمت و خرید کالا
عقب زن ناخن مدل AZZ-10 بسته 10 عددی

عقب زن ناخن مدل AZZ-10 بسته ۱۰ عددی

مشخصات

 • کاربرد
  سالن
 • شخصی
 • نوع
  ست مانیکور
 • نوع عملکرد
  دستی
 • سایر مشخصات
  طول ۹ سانتی متر و قطر ۴ میلی متر بسته ۱۰ عددی
مشاهده قیمت و خرید کالا
سوهان ناخن گلاسکو مدل PRO

سوهان ناخن گلاسکو مدل PRO

مشخصات

 • کاربرد
  سالن
 • شخصی
 • نوع
  سوهان
 • نوع عملکرد
  دستی
مشاهده قیمت و خرید کالا
سوهان ناخن برند آپ مدل 31

سوهان ناخن برند آپ مدل ۳۱

مشخصات

 • کاربرد
  سالن
 • شخصی
 • نوع
  سوهان
 • نوع عملکرد
  دستی
 • سایر مشخصات
  جنس تیتانیوم
مشاهده قیمت و خرید کالا
برس ناخن مدل NDT05

برس ناخن مدل NDT05

مشخصات

 • کاربرد
  شخصی
 • نوع
  برس ناخن
 • نوع عملکرد
  دستی
مشاهده قیمت و خرید کالا
سوهان ناخن و گوشه گیر مدل 1-NP

سوهان ناخن و گوشه گیر مدل ۱-NP

مشخصات

 • کاربرد
  شخصی
 • نوع
  سوهان
 • نوع عملکرد
  دستی
 • سایر مشخصات
  سوهان ناخن و گوشه گیر مدل ۱-NP سوهان ناخن دوکاره که یک طرف آن دورگیر ناخن دارد ساخت چین مناسب برای ناخن های دست و پا دارای در پوش پلاستیکی روی قسمت دور گیر ناخن
مشاهده قیمت و خرید کالا
دور گیر ناخن زولینگن کد 200

دور گیر ناخن زولینگن کد ۲۰۰

مشخصات

 • کاربرد
  سالن
 • شخصی
 • نوع
  دور گیر ناخن
 • نوع عملکرد
  دستی
مشاهده قیمت و خرید کالا
ست مانیکور کد 012 بسته 12 عددی کد یلدا 97

ست مانیکور کد ۰۱۲ بسته ۱۲ عددی کد یلدا ۹۷

مشخصات

 • کاربرد
  ناخن های دست
 • ناخن های پا
 • نوع
  ست مانیکور
 • نوع عملکرد
  دستی
 • سایر مشخصات
  دارای کیف چرم بسیار زیبا دارای جعبه نگه دارنده جنس استیل کلیه‌ی اقلام همراه طول کیف ۱۴ سانتی متر عرض ۸ سانتی متر ارتفاع ۲ سانتی متر وزن ۲۰۰ گرم
 • اقلام همراه
  ناخن گیر کوچک مخصوص دست، ناخن گیر بزرگ مخصوص پا، قیچی سر منحنی، گوشت گیر، سوهان ناخن، موچین انبری، ابزار تمیز کردن زیر ناخن، پوشر، ابزار تمیز کردن گوشت ها و پوسته های دور ناخن، ابزار تمیز کردن پوسته های روی ناخن
مشاهده قیمت و خرید کالا
سوهان و پولیش ناخن Glassco مدل Gl-2020

سوهان و پولیش ناخن Glassco مدل Gl-2020

مشخصات

 • کاربرد
  سالن
 • شخصی
 • نوع
  پولیش
 • نوع عملکرد
  دستی
 • سایر مشخصات
  منسب برای ناخن های دست , ناخن های پا برطرف کردن ناهمواری های ناخن براق شدن ناخن ها ایجاد فرم صاف و یکدست طراحی سبک و قابل حمل دارای ۴ سمت با کاربردهای مختلف
مشاهده قیمت و خرید کالا
ست مانیکور میجیا مدل MJZJD002QW بسته ۵ عددی

ست مانیکور میجیا مدل MJZJD002QW بسته ۵ عددی

مشخصات

 • کاربرد
  شخصی
 • نوع
  ست مانیکور
 • نوع عملکرد
  دستی
مشاهده قیمت و خرید کالا
ست مانیکور و پدیکور مدل 18-PCS مجموعه 18 عددی

ست مانیکور و پدیکور مدل ۱۸-PCS مجموعه ۱۸ عددی

مشخصات

 • کاربرد
  ناخن های دست
 • ناخن های پا
 • نوع
  دستگاه مانیکور و پدیکور
 • ست پدیکور
 • ست مانیکور
 • نوع عملکرد
  دستی
 • اقلام همراه
  ۳ عدد ناخنگیر ۳ عدد قیچی ۳ عدد تیغ ۱ عدد سوهان ۲ عدد عقب برنده ناخن ۲ عدد دراورنده جوش ۱ عدد تمیز کننده ناخن ۱ عدد گوشه گیر ناخن ۱ عدد موچین ۱ عدد تمیز کننده گوش ۱ عدد کیف اقلام
مشاهده قیمت و خرید کالا
جدا کننده انگشت پا کد D52 بسته 2 عددی

جدا کننده انگشت پا کد D52 بسته ۲ عددی

مشخصات

 • کاربرد
  سالن
 • شخصی
 • نوع
  جدا کننده انگشتان پا
 • نوع عملکرد
  دستی
مشاهده قیمت و خرید کالا
سوهان برقی استرانگ مدل S-207

سوهان برقی استرانگ مدل S-207

مشخصات

 • کاربرد
  کاشت ناخن
 • طراحی ناخن
 • ناخن های دست
 • ناخن های پا
 • نوع
  برس ناخن
 • برقی
 • نوع عملکرد
  برقی
 • منبع انرژی
  برق خانگی
 • اقلام همراه
  کیف همراه دسته ی مخصوص پایه ی دسته آچار مخصوص استرانگ پدال مخصوص پا
 • سایر توضیحات
  قابلیت تنظیم سرعت دستگاه به مقدار دلخواه کار کردن به صورت دستی و یا با پدال دارای قابلیت حرکت سوهان در جهت عقربه ساعت و خلاف جهت عقربه ساعت (دور موتور چپ گرد و راست گرد) دارای مغزی فلزی دارای کلید خاموش و روشن دارای فیوز مراقبت از دستگاه قابلیت تعویض آسان سوهان شامل: ترانس ، پدال، قلم سوهان، پایه نگهدارنده دستگاه ساخت کشور کره
مشاهده قیمت و خرید کالا
دستگاه مانیکور و پدیکور نیل دریل مدل Nail Master

دستگاه مانیکور و پدیکور نیل دریل مدل Nail Master

مشخصات

 • کاربرد
  سالن
 • شخصی
 • نوع
  دستگاه مانیکور و پدیکور
 • نوع عملکرد
  دستی
 • انواع سری
  ۶ عدد سری سوهان ۶ سری پولیش
 • منبع انرژی
  برق خانگی
 • سایر مشخصات
  ۳۵ وات دارای پدال پایی قابلیت تنظیم سرعت دستگاه به مقدار دلخواه مناسب کاربری حرفه‌ ای دارای پایه نگه دارنده دارای سیم تلفنی با قابلیت کشسانی بالا دارای قابلیت حرکت سوهان در جهت عقربه ساعت و خلاف جهت عقربه ساعت (دور موتور چپ گرد و راست گرد)
 • اقلام همراه
  ۶ عدد سری سوهان ۶ سری پولیش پایه ندارنده
مشاهده قیمت و خرید کالا
گوشه گیر ناخن مدل PRO

گوشه گیر ناخن مدل PRO

مشخصات

 • کاربرد
  سالن
 • شخصی
 • نوع
  گوشت گیر ناخن
 • نوع عملکرد
  دستی
 • سایر مشخصات
  استفاده از فولاد آلیاژی مخصوص برای افزایش عمر انبر بسیار مقاوم و مستحکم سهولت در استفاده طولانی مدت
مشاهده قیمت و خرید کالا
سوهان ناخن گوشه گیر فیچر کد 001

سوهان ناخن گوشه گیر فیچر کد ۰۰۱

مشخصات

 • کاربرد
  ناخن های دست
 • ناخن های پا
 • نوع
  سوهان
 • نوع عملکرد
  دستی
مشاهده قیمت و خرید کالا
سوهان برقی نیل مستر مدل DM-202

سوهان برقی نیل مستر مدل DM-202

مشخصات

 • کاربرد
  کاشت ناخن
 • ناخن های دست
 • ناخن های پا
 • نوع
  برقی
 • نوع عملکرد
  برقی
 • اقلام همراه
  کنترل باکس هندپیس پدال پا پک سر سوهان هولدر هندپیس
مشاهده قیمت و خرید کالا
سوهان برقی استرانگ مدل S-210

سوهان برقی استرانگ مدل S-210

مشخصات

 • اقلام همراه
  این دستگاه دارای پدال و آچار مجزا بوده و دارای یک جفت جاروبک برای تعویض می‌باشد و روی بدنه آن، سوئیچی تعبیه شده است که با استفاده از آن می‌توان با برق ۲۲۰ ولت یا ۱۱۰ ولتی کار کرد.
مشاهده قیمت و خرید کالا
باند محافظ مانیکور و پدیکور مدل Sheler-20

باند محافظ مانیکور و پدیکور مدل Sheler-20

مشخصات

 • کاربرد
  سالن
 • شخصی
 • نوع
  ست مانیکور
 • نوع عملکرد
  دستی
 • سایر مشخصات
  کمک به محافظت از پوست و انگشت خود در هنگام سوهان کشی قطر : ۲.۵ سانتی متر
مشاهده قیمت و خرید کالا
سوهان برقی نیل مستر مدل JMD-303

سوهان برقی نیل مستر مدل JMD-303

مشخصات

 • کاربرد
  کاشت ناخن
 • ناخن های دست
 • ناخن های پا
 • نوع
  دستگاه مانیکور و پدیکور
 • نوع عملکرد
  برقی
 • منبع انرژی
  برق خانگی
 • اقلام همراه
  کنترل باکس،هند پیس، پدال پا، پایه نگه دارنده هندپیس و پک سر سوهان
مشاهده قیمت و خرید کالا
دکمه بازگشت به بالا

در خبرنامه ما عضو شوید.

آخرین مطالب و آموزش ها رو سریعتر از بقیه در ایمیلتان دریافت کنید.