درباره ما

about us banner1

ما یک شبکه دیجیتالی هستیم که در زمینه تولید و ارائه محتوا و برنامه های کاربردی فعالیت می نماییم.

شارژ ۲ کال یک مجله آنلاین آموزشی رایگان می‌باشد. در این مجله می‌توانید با انواع اطلاعات در خصوص مد و زیبایی، آشپزی، آرایشی، روش‌های طراحی و چیدمان انواع دکوراسیون و حتی روانشناسی و موفقیت آشنا شده و از روش‌ها و متدهای نوین الگوبرداری کرده و از آنها در زندگی روزمره خود استفاده نمایید. رسالت شارژ ۲ کال خوشنودی شماست.

about us signature
about us policy1

طراحی خلاق

ما در اینجا با همکاری جوانان و کارشناسان بومی سعی در ایجاد و بهبود عملکرد گرافیکی سایت را داریم. هدف ما از این تلاش ها ترغیب هرچه بیشتر هموطنان ایرانی به مطالعه بیشتر و جذب هموطنان به رسانه های بومی می باشد.

about us no policy2

مجله رایگان

از ابتدا تمام تلاش ما، پیشرفت دانش عمومی جامعه ایرانی بوده است. مجله ما از ابتدا رایگان بوده و تا ابد رایگان می ماند. شما می توانید همه روزه از مطالب جدید و بروز رسانی شده در سایت، با عضویت در خبرنامه ها مطلع شوید.

about us policy3

همراهی آنلاین ۲۴/۷

کارکنان ما بصورت شبانه روزی در شبکه های اجتماعی، منتظر پیشنهادات و حتی انتقادات شما هستند. همچنین اگر طرح، مطلب یا ایده ای شخصی جهت بهبود سیستم و کمک رسانی داشتید، با ما توسط شبکه های اجتماعی در تماس باشید.

about us banner2 1

چه می کنیم؟

این زمان بود که به ما آموخت تا برای اهداف خود بجنگیم، سال ها مطالعه و تلاش با ایجاد بستری امن برای مخاطبان ایرانی، تنها بخشی از زندگی روزمره ما بود، اما گذر زمان، شکست های فراوان و ناکامی ها از ما شخصی مبارزه طلب را ساخت. آری ما در اینجا یک محقق یا دانشمند نیستیم، ما مبارزان ناامیدی ها هستیم.

about us banner2 2

ماموریت ما

ماموریت و رسالت ما تنها حرکت رو به جلو و پیشرفت است. شاید اگر سال ها پیش شخصی از من در خصوص حرکت و پیشرفت سوال می کرد، بی جواب بودم، اما اکنون تنها یک پاسخ دارم. پیشرفت یعنی مکانی که در آن حضور دارم.

about us banner2 3

تاریخچه ما

سال ها فروش روزنامه، مجله و شارژ تلفن های همراه در کوچه پس کوچه های شهر ها، پس از همه گیر شدن دنیای مجازی ما را خانه نشین کرد، ولی ماه ها صبر، مطالعه و تلاش سرنوشت دیگری برای بودن در کنار شما را برای ما رقم زد.

دکمه بازگشت به بالا

در خبرنامه ما عضو شوید.

آخرین مطالب و آموزش ها رو سریعتر از بقیه در ایمیلتان دریافت کنید.