درباره ما

ما یک شبکه دیجیتالی هستیم که در زمینه تولید و ارائه محتوا و برنامه های کاربردی فعالیت می نماییم.

شارژ ۲ کال یک مجله آنلاین آموزشی رایگان می‌باشد. در این مجله می‌توانید با انواع اطلاعات در خصوص مد و زیبایی، آشپزی، آرایشی، روش‌های طراحی و چیدمان انواع دکوراسیون و حتی روانشناسی و موفقیت آشنا شده و از روش‌ها و متدهای نوین الگوبرداری کرده و از آنها در زندگی روزمره خود استفاده نمایید. رسالت شارژ ۲ کال خوشنودی شماست.

طراحی خلاق

ما در اینجا با همکاری جوانان و کارشناسان بومی سعی در ایجاد و بهبود عملکرد گرافیکی سایت را داریم. هدف ما از این تلاش ها ترغیب هرچه بیشتر هموطنان ایرانی به مطالعه بیشتر و جذب هموطنان به رسانه های بومی می باشد.

مجله رایگان

از ابتدا تمام تلاش ما، پیشرفت دانش عمومی جامعه ایرانی بوده است. مجله ما از ابتدا رایگان بوده و تا ابد رایگان می ماند. شما می توانید همه روزه از مطالب جدید و بروز رسانی شده در سایت، با عضویت در خبرنامه ها مطلع شوید.

همراهی آنلاین ۲۴/۷

کارکنان ما بصورت شبانه روزی در شبکه های اجتماعی، منتظر پیشنهادات و حتی انتقادات شما هستند. همچنین اگر طرح، مطلب یا ایده ای شخصی جهت بهبود سیستم و کمک رسانی داشتید، با ما توسط شبکه های اجتماعی در تماس باشید.

چه می کنیم؟

این زمان بود که به ما آموخت تا برای اهداف خود بجنگیم، سال ها مطالعه و تلاش با ایجاد بستری امن برای مخاطبان ایرانی، تنها بخشی از زندگی روزمره ما بود، اما گذر زمان، شکست های فراوان و ناکامی ها از ما شخصی مبارزه طلب را ساخت. آری ما در اینجا یک محقق یا دانشمند نیستیم، ما مبارزان ناامیدی ها هستیم.

ماموریت ما

ماموریت و رسالت ما تنها حرکت رو به جلو و پیشرفت است. شاید اگر سال ها پیش شخصی از من در خصوص حرکت و پیشرفت سوال می کرد، بی جواب بودم، اما اکنون تنها یک پاسخ دارم. پیشرفت یعنی مکانی که در آن حضور دارم.

تاریخچه ما

سال ها فروش روزنامه، مجله و شارژ تلفن های همراه در کوچه پس کوچه های شهر ها، پس از همه گیر شدن دنیای مجازی ما را خانه نشین کرد، ولی ماه ها صبر، مطالعه و تلاش سرنوشت دیگری برای بودن در کنار شما را برای ما رقم زد.

دکمه بازگشت به بالا

در خبرنامه ما عضو شوید.

آخرین مطالب و آموزش ها رو سریعتر از بقیه در ایمیلتان دریافت کنید.