آرایشی

ریمل در برابر مژه مصنوعی، کدام یک برنده است؟

مقدمه:

هر دو این لوازم آرایشی یاد شده ویژگی های مختلفی دارند و معمولا هنگام استفاده ما را در بین دوراهی انتخاب قرار می دهند. ریمل مژه یا مژه مصنوعی؟ بیایید مزایا و معایب این دو را بررسی کنیم!

طرفداران مژه غیرطبیعی راحتی این انتخاب را اعلام می کنند. کسانی که ریمل را انتخاب می کنند بر اهمیت ظاهر طبیعی تأکید می کنند. اگر هنوز نمی دانید کدام گزینه را انتخاب کنید. به خواندن ادامه دهید. خواهید فهمید که واقعا مژه مصنوعی به چه معناست و چرا استفاده از ریمل مژه و ابرو گزینه خوبی نیست.

مژه مصنوعی – مزایا

بسیاری از خانم ها مژه های غیرطبیعی و مصنوعی را انتخاب می کنند. زیرا امکانات بسیار بیشتری نسبت به ریمل مژه و ابرو می دهد. آنها در ده ها طرح، رنگ و طول موجود هستند. آنها می توانند طبیعی، چشمگیرتر یا نمایشی باشند. علاوه بر این، ما می توانیم هر روز نوع مختلفی را انتخاب کنیم. با گذشت زمان و تمرین، استفاده و از بین بردن مژه های غیرطبیعی به یک فرآیند سریع تبدیل می شود.

مژه مصنوعی – معایب

استفاده از مژه های غیرطبیعی ممکن است در ابتدا برای یک فرد بی تجربه دشوار به نظر برسد. نوار مژه باید متناسب با آن اصلاح شود و لایه چسب نمی تواند خیلی ضخیم باشد. مژه های نامناسب چسبیده می توانند در طول روز از بین بروند، در حالی که چسب زیاد روی نوار قابل مشاهده است که منجر به یک اثر مصنوعی می شود. همچنین، بدون شک ترکیب مژه های غیرطبیعی و مصنوعی با مژه اصلی، ممکن است مژه های طبیعی را بیش از حد اضافه نمایش دهد. در هنگام از بین بردن مژه های مصنوعی آسیب دیدن یا پاره شدن آن آسان است. این یک نقطه ضعف قطعی برای این گزینه است.

مزایای ریمل مژه و ابرو

بیشتر خانم ها هنوز از ریمل استفاده می کنند. این ساده ترین راه برای تعریف، گسترش و ضخیم شدن مژه های طبیعی است. مجموعه گسترده ای از گزینه ها در بازار امکان دستیابی به اثرات مختلف توسط ریمل را فراهم می کند. استفاده از ریمل ساده تر از مژه غیرطبیعی و مصنوعی است و پاک کردن آرایش بدون آسیب به مژه های طبیعی انجام می شود. علاوه بر این، ریمل ها اغلب حاوی مواد مغذی هستند.

معایب ریمل مژه و ابرو

ریمل ها اشکال عمده ای ندارند. در صورت وجود، آنها معمولاً به دلیل استفاده نادرست از محصول به وجود می آیند. به عنوان مثال استفاده از ریمل منقضی شده، روش نامناسب استفاده یا حذف آرایش. در واقع اگر هدف شما آرایش هنری است، ایجاد یک اثر نمایشی با ریمل مژه و ابرو سخت است.

جمع بندی مطالب

کدام یک را انتخاب کنیم؟

ریمل ها و مژه های غیرطبیعی مزایای زیادی دارند. با این حال، ریمل ها محبوب تر، دسترسی آسان تر و استفاده از آنها راحت تر است. اگر می خواهیم به سرعت آرایش کنیم، ریمل را انتخاب کنید. مژه مصنوعی انتخاب مناسبی برای موارد خاص برای چشمهای مشخص است.سعی کنید مژه های مصنوعی را هر چند وقت یکبار استفاده کنید و به مژه های طبیعی هم آسیب نرسانید.

منابع: ترجمه شده از سایت مسکارا

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

در خبرنامه ما عضو شوید.

آخرین مطالب و آموزش ها رو سریعتر از بقیه در ایمیلتان دریافت کنید.