آرایشیتندرستی و سلامتی

کاشت ابرو | مشاوره و هزینه و شرایط کاشت ابروها

مقدمه:

کاشت ابرو، یک روش دائمی برای حجم‌دهی و ایجاد شکلی مطلوب در ابروهاست. ازآنجایی‌که این عضو به‌عنوان یکی جزئیات مهم صورت، تاثیر بسزایی در زیبایی انسان‌ و جذب نگاه بیننده به چهره او دارد، علاقه و تمایل افراد بسیاری به فرایند کاشت سوق داده شده و این جراحی به‌شکل گسترده‌ای در سراسر جهان رواج یافته است.

اگر شما هم به‌عنوان یک متقاضی، به‌دنبال روشی ایمن و موثر برای  داشتن ابروهایی جذاب و خوش‌حالت هستید که قابلیت شانه‌زدن و رنگ‌کردن را داشته باشند، با مطالعه این مقاله، می‌توانید تصمیم بهتری برای رفع این نیاز زیبایی بگیرید.

درمورد کاشت ابرو بیشتر بدانید

هزینه کاشت ابرو

اگر در پی یافتن روشی مطمئن، تاثیرگذار و دائمی برای رفع کم‌پشتی، نقص‌ها و شکستگی‌های ابرو هستید، درحال‌حاضر هیچ روشی بهتر از کاشت ابرو، توصیه نمی‌شود.

در فرایند کاشتن ابرو، گرافت‌های مو از سر برداشته شده و به ناحیه ابرو تزریق می‌شود. به همین دلیل، می‌توان این عمل زیبایی را زیرمجموعه کاشت مو دانست چراکه از روش‌های یکسانی برای انتقال فولیکول‌ها استفاده می‌شود.

کاشتن ابرو، یک روش فوق‌العاده طبیعی برای کسانی است که می‌خواهند از شر مدادهای آرایشی راحت شوند. انتقال فولیکول‌های مو در این روش، باعث می‌شود که تارهای کاشته‌شده در گذر زمان رشد کنند و طبیعی به نظر برسند.

شرایط  کاشت ابرو برای افراد مختلف چگونه است؟

ابرو به‌عنوان یک ویژگی برجسته، تاثیر شگرفی بر زیبایی دارد. کاشتن آن برای افرادی که به‌علت ژنتیک، افزایش سن و بیماری‌های مختلف دچار ریزش شده‌اند، گزینه درمانی مناسبی برای بازگرداندن موهای ازدست‌رفته است.

همچنین خانم‌هایی که به‌دلیل لیفت‌های بیش‌ازحد دچار ریزش شده‌اند، افرادی که به‌دلیل حوادثی مانند سوختگی، ابروهای خود را از دست داده‌اند و کسانی که از شکل و حالت طبیعی ابروهای خود راضی نیستند و مایلند ظاهر آن را عوض کنند، می‌توانند از فرایند کاشت بهره ببرند.

اما شرایط دیگری وجود دارد که می‌گوید برخی افراد، نمی‌توانند کاندید مناسبی برای کاشتن ابرو باشند. به‌طور مثال، افرادی که به آلوپسی یا ریزش مو سکه‌ای مبتلا هستند، افراد مبتلا به تریکوتیلومانیا (میل شدید به کندن موها) و کسانی که سابقه عوارض خطرناک مرتبط با جراحی‌های زیبایی را دارند، مستعد کاشتن ابرو نخواهند بود.

شرایط کاشت ابرو، بسته به روش انتخابی

شرایط کاشت ابرو، بسته به روش انتخابی

مراحل کلی کاشتن ابرو یکسان است؛ طراحی، برداشت گرافت‌ها و کاشت گرافت‌ها. اما این جراحی شامل روش‌های مختلفی است که عبارت‌اند از:

  • روش FUT
  • روش FUE
  • روش SUT

در ۲ روش ابتدایی، شما شاهد عوارض و معایبی هستید که منجر به خون‌ریزی‌های شدید، دردهای طولانی و بخیه خواهد شد. اما روش SUT که نسبت به سایر راهکارهای درمانی جدیدتر است، تمام عوارض جانبی را کنار زده و به‌شکلی کاملا ایمن و موثر انجام خواهد شد. از این‌رو کاشت SUT، رواج بیشتری دارد.

اهمیت مشاوره قبل از کاشت ابرو

اگر قبل از عمل، در جسات مشاوره با متخصص شرکت نکنید، باید منتظر عوارض احتمالی بعد از عمل باشید. شاید این جلسات، در نظر شما کاری بیهوده و بی‌اهمیت جلوه کند اما در واقع سطح انتظارات شما را از نتیجه کاشت‌ بررسی می‌کند و خواهید فهمید که آیا کاندید مناسبی برای این جراحی هستید یا خیر؟

بررسی‌هایی که در جلسات مشاوره صورت می‌گیرد،‌ شامل معاینه بانک مو، ضخامت و شکل ابروی مد نظر شماست. همچنین درمورد بیماری‌های زمینه‌ای خود مانند مشکلات قلبی، پوستی، اختلالات تیروئیدی و داروهایی که مصرف می‌کنید، با پزشک خود صحبت خواهید کرد و از شرایط جراحی آگاه می‌شوید.

شاخص‌های تاثیرگذار بر هزینه پیوند ابرو

یکی از معیارهای مهم در روند درمانی افراد، تعرفه‌ کلینیک است. در جراحی کاشتن ابرو، نمی‌توان نرخ دقیقی را به ازای ارائه خدمات بیان کرد. براساس مصوبه وزارت بهداشت، شاخص‌های گوناگونی در هزینه کاشت ابرو دخیل هستند.

به‌طور مثال، روشی که برای کاشت انتخاب می‌شود، تخصص و سابقه کاری پزشکی که ترجیح می‌دهید از مهارت او در جراحی بهره‌مند شوید، میزان گرافت‌های برداشته‌شده، تراکمی که مد نظر شماست و درنهایت تجهیزات و تکنولوژی‌هایی که در کلینیک مورد استفاده قرار می‌گیرند، همه و همه در هزینه‌ای که باید صرف کنید، تاثیرگذار هستند.

توصیه مهمی که برای متقاضیان داریم، این است که هرگز برای کاشتن ابرو به‌سراغ ارزان‌ترین کلینیک‌ها نباشند. وقتی تعرفه بیش‌ازحد پایین باشد، حتما یک جای خدمات مرکز مورد نظر می‌لنگد.

کاشت ابرو رضایت‌بخش با انتخاب کلینیک خوب

کاشت ابرو رضایت‌بخش با انتخاب کلینیک خوب

اگر خواستار افزایش چگالی، برقراری تعادل و جذابیت‌بخشی در ابروهای خود هستید، در قدم اول، کلینیک مناسبی برای جراحی کاشت انتخاب کنید. استفاده از فناوری و تکنولوژی‌های پیشرفته یک‌ کلینیک رگرفتن تحت‌نظارت متخصصان مجرب و پرسنل کارآزموده، شرط اول رضایت شما از جراحی خواهد بود.

درحال‌حاضر، کلینیک‌های تخصصی بسیاری در حوزه جراحی‌های زیبایی فعالیت دارند که به‌دلیل آمار بالای موفقیت در پیوند و جلب رضایت مشتریان، شناخته‌شده هستند‌.

در عنوان بعدی، ما شما را با کلینیکی آشنا خواهیم کرد که سابقه خوبی در دریافت نتایج پیوند دارد. شما با دیدن نمونه‌ کارهای آن و مقایسه تصاویر قبل و بعد از پیوند، به حرفه‌ای‌بودن خدماتش پی می‌برید.

ارغوان، معروف‌ترین کلینیک کاشت ابرو در تهران

ارغوان، معروف‌ترین کلینیک کاشت ابرو در تهران

مرکز تخصصی ارغوان، یکی از معروف‌ترین کلینیک‌های زیبایی در سطح تهران است که برای شما مکانی آرامش‌بخش را فراهم کرده تا منطبق با خواسته‌های خود، خدمات زیبایی لازم را دریافت کنید.

ارغوان، به‌عنوان بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران، با داشتن تیم پزشکی ماهر و متخصص، داشتن تجربه کاری بالا، پشتیبانی عالی قبل و بعد از عمل، رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی، ارائه برنامه‌های درمانی شخصی‌سازی‌شده، برقراری جلسات مشاوره قبل از درمان و به‌کارگیری تجهیزات روز دنیا، نقش چشمگیری در پیشبرد اهداف شما از داشتن چهره‌ای جذاب و ابروهایی زیبا خواهد داشت.

کلینیک ارغوان، با درنظرگرفتن فضایی اختصاصی برای درمان‌های زیبایی مختلف، سعی دارد شایستگی و توانایی خود را در ارائه خدماتی همراه بیمه‌نامه و ضمانت‌نامه ثابت کند.

جمع‌بندی

کاشت ابرو، فرایندی زیبایی‌شناسی و پرطرفدار است که به طراحی، ایجاد شکلی مطلوب و حالت‌دهی مناسب ابروها کمک می‌کند. شما با این جراحی ظریف و هنرمندانه، می‌توانید شاهد رویش مو و جذابیت بیش‌ از پیش چهره خود باشید.

با کاشتن ابرو، مدادهای آرایشی که به خودی خود موجب ریزش و حساسیت‌های پوستی می‌شوند را کنار بگذارید چراکه با این جراحی بی‌خطر و‌مطمئن، علاوه‌بر صرفه‌جویی در زمان برای آرایش‌کردن، اعتمادبه‌نفس لازم از چهره خود را به‌دست خواهید آورد

دکمه بازگشت به بالا

در خبرنامه ما عضو شوید.

آخرین مطالب و آموزش ها رو سریعتر از بقیه در ایمیلتان دریافت کنید.