[df-form]
[dm-logout]

ابتدا وارد سایت شده و در بخش مربوطه اطلاعات نام، ایمیل و شماره تماس و سایر موارد خواسته شده را وارد نمایید. توجه داشته باشید با هر ایمیل و شماره تماس تنها یک بار قادر به ثبت نام هستید. لطفا در وارد نمودن اطلاعات دقت نمایید.

در انتهای بخش ثبت نام از شما مواردی همچون آیدی اینستاگرام درخواست می شود. توجه داشته باشید اگر پیج های فیک و تبلیغاتی ما را فالو کرده اید، آنها را آنفالو و پیج اصلی ما با آیدی sharj2call را فالو نمایید. همچنین جهت دسترسی آسان به پیج اینستا ما، می توانید از انتهای این صفحه و در بخش فوتر وارد پیج اینستا ما شوید.

دست آورد ثبت نام در سایت شارژ۲کال چیست و چرا باید ثبت نام کنم؟

با ثبت نام در این سایت علاوه بر دریافت ایمیل و خبر نامه های مفید مجله سلامت (محصولات، خدمات و حتی تخفیفات) از ما، در قرعه کشی مشترکین از ابتدای سال ۱۴۰۰ هر ماه یک نفر به مبلغ یک میلیون تومان شرکت می کنید.

چگونه می توانم شانس برده شدن خود را افزایش دهم؟

با دعوت از دوستان و ثبت نام هر شخص به معرفی شما، شانس برنده شدن خود را افزایش دهید. تنها کافی است ثبت نام کننده ای که توسط شما معرفی می شود در بخش ثبت نام داخل کادر “کد معرف” آیدی اینستاگرام شما را وارد کند.

در این حالت به تعداد تکرار آیدی اینستا شما، گزینه های بیشتری به نام شما تکرار می شود. یعنی اگر هزار شرکت کننده آیدی اینستا شما را بعنوان کد معرف وارد کنند. آیدی اینستا شما هزار و یک بار در قرعه کشی وارد می شود.

آیا برای ثبت نام در سایت نیازمند شرایط خاصی هستیم؟

خیر. تمامی اشخاص قادر به ثبت نام و شرکت در قرعه کشی هستند. تنها موارد بیان شده در ادامه این مطلب قابل توجه باشد:

۱- قبل از قرعه کشی باید در سایت ثبت نام شود و پیج اینستا اصلی ما نیز فالو شده باشد. در صورت نقض هر یک از این موارد، کاربر در قرعه کشی شرکت داده نمی شود.

۲- پس از ثبت نام در سایت یک ایمیل از طرف سایت ما جهت احراز هویت و عدم اسپم شدن سایت برای شما ارسال می شود. جهت تکمیل فرایند ثبت نام در سایت، صندوق دریافت ایمیل خود را بررسی نموده و ایمیل دریافتی را تایید کنید.

توجه: در صورت عدم دریافت ایمیل از طرف ما، پوشه spam (هرزنامه) ایمیل خود را بررسی کنید.

با تشکر: شارژ۲کال

دکمه بازگشت به بالا

در خبرنامه ما عضو شوید.

آخرین مطالب و آموزش ها رو سریعتر از بقیه در ایمیلتان دریافت کنید.