سئو

درج ۷۰ بک لینک دائمی بصورت پروفایلی

مقدمه:

بک لینک های پروفایل برای سئو مهم هستند زیرا به افزایش دید وب سایت در نتایج موتورهای جستجو کمک می کنند. آنها همچنین می توانند به ایجاد اعتماد و اعتبار برای یک وب سایت و همچنین کمک به افزایش تعداد پیوندهای ورودی به یک وب سایت کمک کنند. بک لینک پروفایل همچنین می تواند به بهبود رتبه کلی یک وب سایت در نتایج موتورهای جستجو کمک کند.

آیا گرفتن بک لینک های پروفایلی سئو کلاه سفید محسوب می شود؟

سئو کلاه سفید به مجموعه‌ای از روش‌های بهینه سازی گفته می‌شود که با قوانین و ضوابط تعریف شده توسط موتورهای جست و جو مطابقت داشته باشد. در سئو کلاه سفید سعی می‌کنیم با حفظ شرایط، قوانین و تکنیک‌هایی که از جانب گوگل تا ابتدای سال ۲۰۲۳ اعمال شده است، رتبه سایت‌ ها را در نتایج موتورهای جست و جو بهبود ببخشیم.

خرید بک لینک قوی و ارزان:

اگر می‌خواهید بک لینک تضمینی، موثر و کاربردی را برای وب سایت خود دریافت کنید، بطور کلی لینک گرفتن از سایت های اسپم و با آتوریتی پایین را فراموش کنید. پیشنهاد ما خرید بک لینک دائمی و قوی در سایت های پروفایلی با کمترین میزان اسپم است.

مشتری بعد از انجام سفارش، به طور مشخص موارد زیر را تحویل خواهد گرفت:

گزارش کار و لیست بک لینک های ایجاد شده طبق یک فایل متنی تحویل مشتری خواهد گردید.

 مبنای قیمت‌گذاری پایه

۱.۰۰۰.۰۰۰ تومان برای درج ۷۰ بک لینک فالو و نو فالو ترکیبی دائمی از دامنه هایی با اعتبار ۷۰ تا ۹۹

ثبت سفارش:

جهت ثبت سفارش تصویری از فیش واریزی به شماره کارت ۵۸۹۲۱۰۱۰۶۲۶۶۷۱۷۱ بنام یوسف یوسفی را به آدرس آیدی تلگرام http://t.me/sharj2call ارسال کنید.

 

دکمه بازگشت به بالا

در خبرنامه ما عضو شوید.

آخرین مطالب و آموزش ها رو سریعتر از بقیه در ایمیلتان دریافت کنید.