آرایش مو و ابرو

راهنمای نهایی خرید ژل مو

مقدمه:

آراستگی و حالت موها نقش زیادی در نمایش جلوه زیبایی فرد دارد. یکی از ابزارهای مهم آرایشی، ژل مو است. این محصول آرایشی – بهداشتی برای آقایان از درجه اهمیت زیادی برخوردار است. زیرا معمولاً آقایان موهای کوتاهی دارند.

حالت‌دهی و مدل موی متناسب با مراسم به‌منظور زیبایی و درخشندگی بیشتر، فرد را جذاب‌تر و خاص‌تر نشان می‌دهد. اما ژل مو چیست و چه کاربردی دارد؟ آیا همه ژل موهای موجود در بازار عملکرد یکسانی دارند؟ تفاوت ژل مو و واکس مو در چیست؟ آیا ژل مو برای موها ضرری ندارد؟ اگر شما هم می‌خواهید پاسخ این پرسش‌ها را بدانید تا پایان مقاله همراه ما باشید.

ژل مو  چیست؟

ژل مو یکی از محصولات آرایشی است که برای شکل‌دهی و حالت دادن به موها کاربرد دارد. با این محصول آرایشی می‌توان موهای خشک یا تر را برای مدت طولانی در حالت موردنظر خود پایدار نگه داشت. نژاد ایرانی دارای موهای مشکی رنگ است. عملکرد ژل مو روی این نوع موها بسیار فوق‌العاده است.

از نظر ساختار شیمیایی، ژل مو از ترکیبات پلیمری تشکیل شده است. اتصالات پلیمرها به یکدیگر موجب چسباندن تارهای مو به یکدیگر شده و حجم موها را افزایش می‌دهند. ژل مو وقتی روی ساقه مو می‌نشیند، حلال آن در واکنش با هوای محیط تبخیر می‌شود و لایه نازکی از ترکیبات پلیمری روی سطح موها را پوشش می‌دهد. در ادامه فرایند موها انعطاف‌پذیری خود را از دست می‌دهند و به یکدیگر متصل شده و حالت دلخواه را می‌توان روی آنها اعمال کرد. ناگفته نماند ترکیب به‌کاررفته در برخی ژل موها با نمونه‌های معمولی کاملاً متفاوت است. این نوع ژل موها محلول روغن در آب بوده و نه‌تنها انعطاف‌پذیری موها را نمی‌گیرند بلکه آنها را نرم و درخشان می‌کنند. این نوع ژل‌ها از نظر شیمیایی، اتصال موها را به دو شکل برای شما فراهم می‌آورند.

اتصال پهلوبه‌پهلو یا جانبی که در آن تارهای مو اصطلاحاً جوش خطی خورده‌اند و نوع دوم اتصال متقاطع یا نقطه‌ای که تارهای مو همدیگر را در یک نقطه همدیگر را قطع می‌کنند و به آن جوش نقطه‌ای می‌گویند.

کاربرد ژل مو چیست؟

ژل مو یکی از ابزارهای حالت‌دهی موهاست. استفاده از این محصول آرایشی – بهداشتی هیچ‌گونه محدودیتی از نظر جنسیتی ندارد. خانم‌ها و آقایان می‌توانند از آن برای حالت دادن به موهای خود استفاده کنند.

ژل مو، موهای ژولیده و فر را مرتب و آنها را براق و زیبا می‌کند و موهای لَخت و بسیار نرم را به حالت دلخواه فرد نگه می‌دارد. در ترکیبات ژل مو، الکل به‌کاررفته است که باعث می‌شود بلافاصله بعد از قرارگرفتن روی موها و تماس با محیط خشک شده و در سریع‌ترین زمان ممکن شما را به هدف خود در حالت‌دهی موها می‌رساند.

نحوه استفاده از ژل مو

ابتدا باید موهای خود را به‌خوبی بشویید و هرگونه آلودگی و چربی و حتی مواد آرایشی باقیمانده از قبل را از روی موهای خود تا از اثرگذاری فوری ژل مو بهره ببرید. موهای خود را خشک کرده و شانه بکشید.

مقداری از ژل مو را روی کف دست خود بریزید یا با نوک انگشتان از ظرف محتوی محصول بردارید. کف دست‌های خود را به هم بمالید و ژل را در مسیر و ساختار رشد موهای خود حرکت دهید. در صورت نیاز می‌توانید از سشوار برای تثبیت ژل روی موهای خود کمک بگیرید. در غیر این صورت ماندگاری طولانی محصول بدون استفاده از سشوار نیز امکانپذیر است.

انواع ژل مو  از نظر ساختار شیمیایی

ژل موهای موجود در بازار از نظر ترکیب شیمیایی به دو نوع تقسیم می‌شوند:

ژل مو روغنی یا میکروژل Micro gels: در میکروژل‌ها قطرات بسیار ریز روغن در آب حل شده‌اند که به محصول ساختاری شفاف داده و از نظر شیمیایی ترکیبی حلال در آب است.  عمده مصرف این نوع ژل‌ها برای درخشان کردن، ایجاد براقی، بازکردن گره‌های مو و حالت دهندگی به موهاست.

ژل مو پلیمری True gels: ترکیب ژل پلیمری آب، عامل ژل کننده و پلیمر تثبیت‌کننده با چگالی و وزن مولکولی بالاست. در تماس این نوع ژل با موها، توسط آب و پلیمر روی ساقه موها پوشانندگی ایجاد می‌شود. سپس در مدت‌زمان کمی آب تبخیر شده و پلیمر ساختاری شفاف، سبک و قابل انعطاف به موها می‌دهد. همین ویژگی باعث کاهش گره موها و الکتریسیته ساکن آنها می‌شود.

فرق ژل مو و واکس مو:

پیشنهاد ایده‌آل ما برای موهای خوش حالت که فقط نیاز به درخشندگی و جلادادن هستند، واکس مو است. اگر موهایی با این ویژگی دارید، از این محصول برای حجیم کردن و کمی حالت دادن موهای خود غافل نشوید.

اما ژل مو در عین ایجاد درخشندگی و رطوبت دهی تا ساعت‌های طولانی موهای شما را سفت و محکم و  به حالت دلخواهتان نگه می‌دارد. خاصیت ژل مو در حالت‌دهی و پایدار نگه‌داشتن موها قوی تر از واکس مو است.

تفاوت ژل مو مردانه و ژل مو زنانه:

ژل مو از جمله محصولات آرایشی مشترک بین خانم‌ها و آقایان است. تکنولوژی ساخت و تولید هر دو محصول تفاوت چشمگیری با هم ندارد. به طور معمول در ژل مردانه و زنانه اسانس معطر و کمی ترکیبات مؤثر حالت‌دهی موها با هم متفاوت هستند. به دلیل اینکه اغلب ضخامت موی آقایان بیشتر از خانم‌هاست و به‌راحتی فرم و حالت نمی‌گیرند، پس برای حالت بخشی موها باید ترکیبات قدرتمندی در محصولات مخصوص آقایان به کار رود.

سایر مواد و ترکیبات موجود در ژل مردانه و زنانه، هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند. اما این مسئله به معنی زیاده‌روی مصرف ژل مو توسط بانوان نیست بلکه باید حد اعتدال در مصرف هرگونه محصول آرایشی – بهداشتی رعایت کرد.

عوارض و معایب استفاده زیاده از  ژل مو:

ژل مو فقط برای حالت‌دهی روی ساقه موها مورداستفاده قرار می­گیرد. هیچ تماس مستقیمی با ریشه موها ندارد و در واقع به سطح سر آسیبی وارد نمی‌کند. صدمه دیدن و ریزش موها در صورتی رخ می‌دهد که این ژل به مدت طولانی روی موهای سر بماند و شسته نشود. ادامه این روند به‌مرور موجبات ایجاد شکنندگی، موخوره، ازدست‌دادن شفافیت و درخشندگی مو و حتی بروز دانه‌های ریز شوره مانند روی سر می‌شود.

از سویی دیگر مواد شیمیایی روی پوست سر باعث ایجاد حساسیت و آلرژی‌هایی همچون قرمزی، خارش و خشکی می‌شوند؛ بنابراین هنگام استفاده از ژل مو تاحدامکان از آغشته کردن ریشه و پوست سر به این ماده آرایشی جلوگیری کنید.

توجه داشته باشید ریزش مو پدیده‌ای ارثی و ژنتیکی است. آثار این عارضه از نوجوانی شروع می‌شود خصوصاً در آقایان با افزایش هورمون مردانه BHT بیشتر رخ می‌دهد.

نکات مهم هنگام استفاده از ژل مو:

در زیر نکاتی جهت استفاده از ژل مو خصوصاً برای مصرف روزانه آقایان آورده‌ایم:

 • در پایان روز، هر شب قبل از خواب موهایتان را خوب شسته و آثار ژل مو را از روی موهای خود محو کنید.
 • برای تغذیه موها بعد از استحمام و شستن موها، از انواع تقویت‌کننده‌ها و نرم‌کننده‌های مو استفاده کنید.
 • استفاده از سشوار برای خشک‌کردن یا تثبیت حالت موها را به حداقل برسانید. سشوار و هر وسیله حرارتی دیگر اگر به طور روزانه و مداوم به کار گرفته شود، به ریشه و ساقه موها آسیب وارد می‌کنند.
 • برای سالم ماندن ریشه موها و ازبین‌نرفتن فولیکول‌های مو، محصولات آرایشی مانند واکس مو، ژل مو، چسب مو و غیره را کمتر استفاده کنید.

هنگام خرید ژل مو به چه نکاتی توجه کنیم؟

همانند سایر محصولات آرایشی در تهیه ژل مو نیز باید معیارهایی برای خود در نظر بگیرید تا از تأثیر شگفت‌انگیز آن در زیبایی موهای خود لذت ببرید. فاکتورهای مهم و کلیدی در تهیه و خرید یک ژل مو خوب:

۱- نوع ژل مو

هدف شما از خرید ژل مو چیست؟ اگر تنها برای بازکردن موهای گره‌خورده و مجعد قصد خرید  ژل دارید، ژل مو روغنی بهترین گزینه است. اما اگر هدف درخشان کردن و ایجاد براقی و شفافیت موهاست، نمونه پلیمری را تهیه کنید.

۲- قدرت نگهدارندگی حالت موها

رایج‌ترین مورد مصرف ژل مو، حالت‌دهی و ماندگاری حالت موها به مدت طولانی است. حتماً هنگام خرید به این معیار مهم توجه ویژه داشته باشید. حفظ حالت موها در محصول آرایشی ژل مو با عدد بیان می‌شود. عدد ۱۰ بیانگر میزان استحکام و دوام طولانی‌مدت حالت موهاست. هر چه این عدد کمتر باشد، زمان نگهدارندگی حالت موها نیز کمتر است. عدد یا همان مقدار قدرت حفظ نگهدارنده ژل، روی جلد محتوی محصول درج می‌شود.

۳- کیفیت برند

متأسفانه سودجویان زیادی در بازار لوازم آرایشی  و بهداشتی وارد شده‌اند. سعی کنید برندهای معتبر و صاحب‌نام این حوزه را بشناسید. از مشاوران و کارشناسان خبره راهنمایی بخواهید. بهترین راهکار چت آنلاین با کارشناسان فروش همان برند است.

از دوستان، آرایشگرتان و کسانی که قبلاً از محصول موردنظر شما استفاده کرده‌اند، راهنمایی لازم را بگیرید. مزایا و معایب هر محصول و کیفیت آنها را با هم مقایسه کنید و تصمیم نهایی را با مشورت گرفتن اصولی و علمی بگیرید.

۴- تقویت موها

حتماً محصولی تهیه کنید که دارای انواع ویتامین‌ها و مواد مغذی برای ریشه و ساقه موها باشد. زیرا ژل مو در درازمدت موها را تُنُک و نازک می‌کند. تهیه محصولی حاوی ویتامین‌های B5، E، A و دیگر مواد معدنی علاوه بر حالت دادن به موها، آنها تقویت کرده و از ریزش آنها جلوگیری می‌کند.

جمع‌بندی:

رسیدگی به موها باید به‌اندازه توجه به تیپ و مدل لباس  اهمیت داشته باشد. این موضوع به‌خصوص برای آقایان بسیار ضروری است. امروزه محصولات آرایشی زیادی برای زیباسازی و حالت‌دهی به موها تولید و به بازار عرضه شده‌اند.

ژل مو یکی از بهترین محصولات آرایشی حالت‌دهی مو است. انواع مختلف ژل مو در بازار وجود دارد. یک نوع ژل مو برای باز کردن گره‌های مو و نوع دیگر برای جلادادن و ایجاد براقی مورداستفاده قرار می‌گیرد.

تفاوتی نمی‌کند چه نوع ژل مو برای خودتان تهیه می‌کنید. اما از مغذی بودن آن جهت تقویت موهای خود مطمئن شوید تا علاوه بر زیبایی از قدرت خارق‌العاده محصول در تغذیه موهای خود نیز بهره‌مند شوید.

همچنین شما می توانید با کلیک بر روی متن اینجا به سایر محصولات در سایت ما دسترسی داشته باشید.

 • نحوه نمایش محصول ها
ژل مو فولیکا مدل 01 حجم 150 میلی لیتر

ژل مو فولیکا مدل ۰۱ حجم ۱۵۰ میلی لیتر

مشخصات

 • کشور مبدا برند
  ایران
 • سایر مشخصات
  - حاوی ویتامین A و E- حاوی فیلتر جاذب اشعه ماورای بنفش نور خورشید - حالت دهندگی بسیار قوی و پایدار موی سر
 • شماره مجوز
  ۳۸/۱۱۲۳۲
 • میزان قدرت حفظ حالت مو
  هشت
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • ترکیبات
  دارای گلیسیرین
 • نوع ژل
  خشک
 • نوع محفظه
  تیوپی
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • طراحی شده برای
  بانوان
 • حجم
  ۱۵۰ میلی‌لیتر
مشاهده قیمت و خرید کالا
ژل مو فولیکا مدل Ultra Hold حجم 150 میلی لیتر

ژل مو فولیکا مدل Ultra Hold حجم ۱۵۰ میلی لیتر

مشخصات

 • کشور مبدا برند
  ایران
 • سایر مشخصات
  - حاوی ویتامین E- حاوی فیلتر جاذب اشعه ماورای بنفش نور خورشید - حالت دهندگی قوی و پایدار موی سر
 • شماره مجوز
  ۳۸/۱۱۲۳۳
 • نوع ژل
  خشک
 • نوع محفظه
  تیوپی
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • حجم
  ۱۵۰ میلی‌لیتر
مشاهده قیمت و خرید کالا
پودر حالت دهنده مو تی ان تی مدل Blueberry Extract وزن 25 گرم

پودر حالت دهنده مو تی ان تی مدل Blueberry Extract وزن ۲۵ گرم

مشخصات

 • راهنمای استفاده
  بعد از براشینگ یا سشوار کردن مقداری از پودر را روی مو میزیم و به حالت دلخواه در میاوریم.
 • کشور مبدا برند
  ایتالیا
 • ماندگاری
  ۱۲ ساعت
 • حاوی عصاره
  بلوبری
 • حاوی ویتامین
  B5
 • سایر مشخصات
  - مناسب استفاده برای اقایان و بانوان - مناسب شینیون های حرفه ای - حالت پذیری بسیار عالی موها پس از استفاده - شامل مقادیری از ویتامین بی۵ و امگا - وزن ۲۵ گرم
 • میزان قدرت حفظ حالت مو
  شش
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • نوع ژل
  خشک
 • نوع محفظه
  پمپی
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • طراحی شده برای
  آقایان
 • بانوان
مشاهده قیمت و خرید کالا
ژل حالت دهنده مو فوق العاده قوی مای مدل Ultim Fix

ژل حالت دهنده مو فوق العاده قوی مای مدل Ultim Fix

مشخصات

 • کشور مبدا برند
  ایران
 • ماندگاری
  ۲۴ ساعت
 • سایر مشخصات
  - حاوی آلوئه ورا و ویتامین B5 - نگهدارنده فوق العاده قوی موی سر در طی روز بدون ایجاد سفیدک بر روی موها
 • شماره مجوز
  ۱۳۴۵۴۱۱۵۶۱۳۵۷۵۱۴
 • نوع ژل
  خشک
 • نوع محفظه
  تیوپی
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
مشاهده قیمت و خرید کالا
پودر حالت دهنده مو تی ان تی مدل Lemon Extract وزن 25 گرم

پودر حالت دهنده مو تی ان تی مدل Lemon Extract وزن ۲۵ گرم

مشخصات

 • راهنمای استفاده
  بعد از براشینگ یا سشوار کردن مقداری از پودر را روی مو میزیم و به حالت دلخواه در میاوریم.
 • کشور مبدا برند
  ایتالیا
 • ماندگاری
  ۱۲ ساعت
 • حاوی عصاره
  لیمو
 • حاوی ویتامین
  B5
 • سایر مشخصات
  - مناسب استفاده برای اقایان و بانوان - مناسب شینیون های حرفه ای - حالت پذیری بسیار عالی موها پس از استفاده - شامل مقادیری از ویتامین بی۵ و امگا - وزن ۲۵ گرم
 • میزان قدرت حفظ حالت مو
  شش
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • نوع ژل
  خشک
 • نوع محفظه
  پمپی
 • طراحی شده برای
  آقایان
 • بانوان
مشاهده قیمت و خرید کالا
ژل حالت دهنده مو قوی مای مدل Strong Fix حجم 150 میلی لیتر

ژل حالت دهنده مو قوی مای مدل Strong Fix حجم ۱۵۰ میلی لیتر

مشخصات

 • کشور مبدا برند
  ایران
 • ماندگاری
  ۲۴ ساعت
 • حاوی عصاره
  آلوئه ورا
 • حاوی ویتامین
  B5
 • سایر مشخصات
  - حاوی آلوئه ورا و ویتامین B5- فاقد الکل- نگهدارنده و حالت دهنده قوی موی سر- بدون ایجاد سفیدک روی موی سر
 • شماره مجوز
  ۸۱۷۱۰۰۹۱۱۵۴۸۸۷۳۹
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • نوع ژل
  خشک
 • نوع محفظه
  تیوپی
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • طراحی شده برای
  بانوان
 • حجم
  ۱۵۰ میلی‌لیتر
مشاهده قیمت و خرید کالا
ژل مو آتوسا مدل Aloe vera حجم 750 میلی لیتر

ژل مو آتوسا مدل Aloe vera حجم ۷۵۰ میلی لیتر

مشخصات

 • کشور مبدا برند
  ایران
 • ماندگاری
  ۱۲ ساعت
 • حاوی عصاره
  آلوئه ورا
 • حاوی ویتامین
  B
 • میزان قدرت حفظ حالت مو
  چهار
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • نوع ژل
  مرطوب
 • نوع محفظه
  پمپی
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • طراحی شده برای
  آقایان
 • بانوان
 • حجم
  ۷۵۰ میلی‌لیتر
مشاهده قیمت و خرید کالا
ژل مو آتوسا کد san_17 حجم 750 میلی لیتر

ژل مو آتوسا کد san_17 حجم ۷۵۰ میلی لیتر

مشخصات

 • حاوی عصاره
  آلوئه ورا
 • حاوی ویتامین
  B5
 • شماره مجوز
  ۵۶.۱۵۶۳۵
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • نوع ژل
  مرطوب
 • نوع محفظه
  پمپی
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • طراحی شده برای
  آقایان
 • بانوان
 • حجم
  ۷۵۰ میلی‌لیتر
مشاهده قیمت و خرید کالا
ژل مو پرمون مدل Tragacanth حجم 200 میلی لیتر

ژل مو پرمون مدل Tragacanth حجم ۲۰۰ میلی لیتر

مشخصات

 • کشور مبدا برند
  ایران
 • حاوی عصاره
  کتیرا صد در صد طبیعی
 • شماره مجوز
  ۴۸/۱۰۰۸۴
 • نوع ژل
  خشک
 • نوع محفظه
  تیوپی
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • طراحی شده برای
  آقایان
 • بانوان
 • حجم
  ۲۰۰ میلی‌لیتر
مشاهده قیمت و خرید کالا
کرم ژل مو کریستال مدل 01 حجم 200 میلی لیتر

کرم ژل مو کریستال مدل ۰۱ حجم ۲۰۰ میلی لیتر

مشخصات

 • سایر مشخصات
  حالت دهنده فوق قوی - عدم چسباندن موها به هم- حفظ لطافت مو- مناسب برای انواع مو - فرم دهی عالی برای مدل موهای فشن- بدون به جا گذاشتن پوسته- قابلیت فرم دهی مجدد مو با آب- قابلیت شستشو با آب
 • شماره مجوز
  ۵۶/۱۴۸۰۸
 • نوع ژل
  مرطوب
 • نوع محفظه
  کاسه‌ای
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • حجم
  ۲۰۰ میلی‌لیتر
مشاهده قیمت و خرید کالا
ژل مو لیمپیو مدل WET LOOK حجم 200 میلی لیتر

ژل مو لیمپیو مدل WET LOOK حجم ۲۰۰ میلی لیتر

مشخصات

 • کشور مبدا برند
  ایران
 • ماندگاری
  ۲۴ ساعت
 • حاوی عصاره
  آلوئه ورا
 • حاوی ویتامین
  B5
 • میزان قدرت حفظ حالت مو
  پنج
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • نوع ژل
  مرطوب
 • نوع محفظه
  تیوپی
 • طراحی شده برای
  آقایان
 • حجم
  ۲۰۰ میلی‌لیتر
مشاهده قیمت و خرید کالا
ژل مو آتوسا مدل Aloe Vera حجم 750 میلی لیتر

ژل مو آتوسا مدل Aloe Vera حجم ۷۵۰ میلی لیتر

مشخصات

 • کشور مبدا برند
  ایران
 • ماندگاری
  ۱۲ ساعت
 • حاوی عصاره
  آلوئه ورا
 • حاوی ویتامین
  B
 • میزان قدرت حفظ حالت مو
  چهار
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • نوع ژل
  مرطوب
 • نوع محفظه
  پمپی
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • طراحی شده برای
  آقایان
 • بانوان
 • حجم
  ۷۵۰ میلی‌لیتر
مشاهده قیمت و خرید کالا
ژل مو فولیکا مدل 01 حجم 150 میلی لیتر

ژل مو فولیکا مدل ۰۱ حجم ۱۵۰ میلی لیتر

مشخصات

 • کشور مبدا برند
  ایران
 • سایر مشخصات
  - براق کننده و حالت دهنده موی سر- حاوی ویتامین B5 جهت تقویت موی سر- حاوی فیلتر جاذب اشعه ماورای بنفش نور خورشید جهت محافظت از ساختار مو
 • شماره مجوز
  ۳۸/۱۱۲۳۳
 • نوع ژل
  مرطوب
 • نوع محفظه
  تیوپی
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • حجم
  ۱۵۰ میلی‌لیتر
مشاهده قیمت و خرید کالا
ژل موی قوی سینره حجم 150 میلی لیتر

ژل موی قوی سینره حجم ۱۵۰ میلی لیتر

مشخصات

 • راهنمای استفاده
  برای حصول بهترین نتیجه، هنگامی که موها کمی رطوبت دارند، مقداری از آن را بر روی مو قرارداده و سپس با شانه آن را بر روی تمام مو پخش نمایید. در صورتی که ژل بر روی موهای خشک و از قسمت ابتدایی مالیده شود باعث حجیم تر شدن موها یا پر پشت تر جلوه کردن موها می شود.
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • ماندگاری
  ۲۴ ساعت
 • حاوی ویتامین
  B5 (کمک به تقویت موها)
 • سایر مشخصات
  - حالت دهنده قوی موها با پوششی سبک - حفظ حالت موها به مدت طولانی در شزایط مختلف آب و هوایی - بدون ایجاد حالت چسبندگی و برجا گذاشتن اثر سفیدی و شوره بر روی موها - دارای ویتامین E و فیلترهای جاذب اشعه ماوراء بنفش خورشید - حاوی عصاره جینسنگ جهت تقویت ریشه مو
 • میزان قدرت حفظ حالت مو
  هفت
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • ترکیبات
  بدون عصاره
 • نوع ژل
  مرطوب
 • نوع محفظه
  تیوپی
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • طراحی شده برای
  آقایان
 • بانوان
 • حجم
  ۱۵۰ میلی‌لیتر
مشاهده قیمت و خرید کالا
ژل مو تافت مدل IRRESISTIBLE حجم 300 میلی لیتر

ژل مو تافت مدل IRRESISTIBLE حجم ۳۰۰ میلی لیتر

مشخصات

 • کشور مبدا برند
  آلمان
 • ماندگاری
  ۲۴ ساعت
 • میزان قدرت حفظ حالت مو
  هشت
 • ترکیبات
  بدون عصاره
 • نوع ژل
  خشک
 • نوع محفظه
  تیوپی
 • طراحی شده برای
  آقایان
 • بانوان
 • حجم
  ۳۰۰ میلی‌لیتر
مشاهده قیمت و خرید کالا
ژل حالت دهنده مو تافت مدل Power حجم 150 میلی لیتر

ژل حالت دهنده مو تافت مدل Power حجم ۱۵۰ میلی لیتر

مشخصات

 • کشور مبدا برند
  آلمان
 • ماندگاری
  ۴۸ ساعت
 • سایر مشخصات
  - بدون پوسته پوسته شدن و خشک شدن - براق کننده مو - حالت دهنده و ثابت کننده فوق‌العاده قوی - حاوی تقویت کننده مو
 • شماره مجوز
  ۱۴۱۱۷۲۲۵۵۸۹۷۵۰۹۰
 • میزان قدرت حفظ حالت مو
  پنج
 • نوع ژل
  خشک
 • نوع محفظه
  تیوپی
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • حجم
  ۱۵۰ میلی‌لیتر
مشاهده قیمت و خرید کالا
ژل مو تافت مدل Ultra Wet حجم 150 میلی لیتر

ژل مو تافت مدل Ultra Wet حجم ۱۵۰ میلی لیتر

مشخصات

 • کشور مبدا برند
  آلمان
 • ماندگاری
  ۲۴ ساعت
 • سایر مشخصات
  - بدون پوسته پوسته شدن و خشک شدن- براق کننده مو- حالت دهنده و ثابت کننده فوق‌العاده قوی- حاوی تقویت کننده مو
 • میزان قدرت حفظ حالت مو
  چهار
 • نوع ژل
  مرطوب
 • نوع محفظه
  تیوپی
 • حجم
  ۱۵۰ میلی‌لیتر
مشاهده قیمت و خرید کالا
پودر حالت دهنده مو باله آ مدل Shine Nourishes وزن 10 گرم

پودر حالت دهنده مو باله آ مدل Shine Nourishes وزن ۱۰ گرم

مشخصات

 • کشور مبدا برند
  آلمان
 • ماندگاری
  ۴۸ ساعت
 • شماره مجوز
  ۴۰۴۳۱۵۶۴۱۰۱۵۲
 • نوع محفظه
  قوطی
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • طراحی شده برای
  بانوان و آقایان
 • حجم
  ۱۰ میلی‌لیتر
مشاهده قیمت و خرید کالا
ژل مو تافت مدل Absolufix حجم 300 میلی لیتر

ژل مو تافت مدل Absolufix حجم ۳۰۰ میلی لیتر

مشخصات

 • میزان قدرت حفظ حالت مو
  هفت
 • ترکیبات
  بدون عصاره
 • نوع ژل
  مرطوب
 • نوع محفظه
  تیوپی
 • طراحی شده برای
  آقایان
 • بانوان
 • حجم
  ۳۰۰ میلی‌لیتر
مشاهده قیمت و خرید کالا
ژل مو تافت مدل Ultra حجم 300 میلی لیتر

ژل مو تافت مدل Ultra حجم ۳۰۰ میلی لیتر

مشخصات

 • ماندگاری
  ۲۴ ساعت
 • شماره مجوز
  ۱۶۵۳۲۹۷۴۲
 • میزان قدرت حفظ حالت مو
  چهار
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • ترکیبات
  بدون عصاره
 • نوع ژل
  مرطوب
 • نوع محفظه
  کاسه‌ای
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • طراحی شده برای
  آقایان
 • حجم
  ۳۰۰ میلی‌لیتر
مشاهده قیمت و خرید کالا
ژل حالت دهنده مو تافت مدل Absolut Power Gel 4 حجم 300 میلی لیتر

ژل حالت دهنده مو تافت مدل Absolut Power Gel 4 حجم ۳۰۰ میلی لیتر

مشخصات

 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • نوع ژل
  مرطوب
 • نوع محفظه
  تیوپی
 • طراحی شده برای
  آقایان
 • حجم
  ۳۰۰ میلی‌لیتر
مشاهده قیمت و خرید کالا
کرم ژل حالت دهنده مو تاپ شاپ مدل آلوئه ورا حجم 200 میلی لیتر

کرم ژل حالت دهنده مو تاپ شاپ مدل آلوئه ورا حجم ۲۰۰ میلی لیتر

مشخصات

 • کشور مبدا برند
  ایران
 • ماندگاری
  ۲۴ ساعت
 • حاوی عصاره
  آلوئه ورا و روغن جوجوبا
 • سایر مشخصات
  ویژگی های محصول: حالت دهنده قوی ماندگاری بالا درخشندگی طبیعی قابلیت پخش آسان موهایی منعطف بدون خشکی و چسبناکی بدون ایجاد پوسته و سفیدک شستشوی آسان بدون باقی گذاشتن رد حاوی عصاره های آلوئه ورا و روغن جوجوبا تغذیه کننده و بدون آسیب زدن به بافت مو قیمت مناسب و کیفیت بالا
 • میزان قدرت حفظ حالت مو
  هشت
 • نوع ژل
  مرطوب
 • نوع محفظه
  کاسه‌ای
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • طراحی شده برای
  آقایان
 • بانوان
 • حجم
  ۲۰۰ میلی‌لیتر
مشاهده قیمت و خرید کالا
ژل حالت دهنده مو شوآرزکوف مدل 3D MEN حجم 150 میلی لیتر

ژل حالت دهنده مو شوآرزکوف مدل ۳D MEN حجم ۱۵۰ میلی لیتر

مشخصات

 • راهنمای استفاده
  مقدار مناسبی از ژل موی شوآرزکوف را به وسیله انگشتان دست به طور یکنواخت بر روی تارهای مو مرطوب یا خشک پخش نموده و به وسیله انگشتان و یا شانه حالت دهنده، حالت مورد نظر را روی مو ایجاد کرده و اجازه دهید تا موها بطور طبیعی خشک شوند.
 • کشور مبدا برند
  آلمان
 • ماندگاری
  ۲۴ ساعت
 • حاوی عصاره
  روغن کرچک و لیمونن
 • حاوی ویتامین
  B5 , D
 • سایر مشخصات
  حالت دهنده طبیعی مو نگه دارنده طبیعی مو تقویت کننده مو تغذیه کننده مو طراحی و تهیه مخصوص موی آقایان نگهدارنده نهایی طبیعی جلوه دادن بافت مو جلوگیری از خشکی نامتعادلی مو جلوگیری از پوسه پوسه شدن مو عدم ایجاد حالت چربی و سنگینی مو عدم افتادگی مو شاداب کننده و نشاط دهنده مو کند کننده روند پیری مو فعال کننده ریشه مو جلوگیری از ریزش غیر طبیعی مو مرطوب کننده و آب رسان محافظت از مو استحکام دهنده مو شفاف کننده براق کننده مو تثبیت‌کننده حاوی ویتامین B5 قابل استفاده برای موی کوتاه تا بلند فناوری جدید و آزمایش شده برای مو آقایان دارای ماندگاری بالا تا ۲۴ ساعت حفاظت از مو ماندگاری ۲۴ ساعته
 • شماره مجوز
  ۲۲۳۳۴۰۸۲۹۱۹۹۹۳۷۵۳۷۰۱
 • میزان قدرت حفظ حالت مو
  پنج
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • نوع ژل
  مرطوب
 • نوع محفظه
  تیوپی
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • طراحی شده برای
  آقایان
 • حجم
  ۱۵۰ میلی‌لیتر
مشاهده قیمت و خرید کالا
ژل مو سلیک مدل Silver حجم 750 میلی لیتر

ژل مو سلیک مدل Silver حجم ۷۵۰ میلی لیتر

مشخصات

 • کشور مبدا برند
  ایران
 • ماندگاری
  ۴۸ ساعت
 • حاوی ویتامین
  B5
 • سایر مشخصات
  - نگه دارنده و حالت دهنده قوی موی سر - بدون ایجاد سفیدک روی موی سر
 • میزان قدرت حفظ حالت مو
  نه
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • ترکیبات
  بدون عصاره
 • نوع ژل
  مرطوب
 • نوع محفظه
  پمپی
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • طراحی شده برای
  آقایان
 • بانوان
 • حجم
  ۷۵۰ میلی‌لیتر
مشاهده قیمت و خرید کالا
ژل مو آتوسا مدل 1500 حجم 750 میلی لیتر مجموعه 2 عددی

ژل مو آتوسا مدل ۱۵۰۰ حجم ۷۵۰ میلی لیتر مجموعه ۲ عددی

مشخصات

 • کشور مبدا برند
  ایران
 • ماندگاری
  ۲۴ ساعت
 • حاوی عصاره
  آلوئه ورا
 • میزان قدرت حفظ حالت مو
  هفت
 • نوع ژل
  مرطوب
 • نوع محفظه
  تیوپی
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • طراحی شده برای
  آقایان
 • بانوان
 • حجم
  ۷۵۰ میلی‌لیتر
مشاهده قیمت و خرید کالا
پودر حالت دهنده مو موپک مدل Styling حجم 100 میلی لیتر

پودر حالت دهنده مو موپک مدل Styling حجم ۱۰۰ میلی لیتر

مشخصات

 • راهنمای استفاده
  پس از شست و شو و خشک شدن کامل موها، پودر را بر روی ساقه مو (و نه کف سر) پاشیده و به سلیقه و مدل دلخواه حالت دهید؛ و یا مقداری از آن را بر روی کف دست ریخته (در این مرحله حتماً از دستکش پلاستیکی استفاده نمایید)، پودر را بین دستان خود مالیده و سپس موها را به دلخواه آرایش نمایید. از تماس با پوست سر خودداری شود.
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • ماندگاری
  ۲۴ ساعت
 • سایر مشخصات
  بدون رنگ پوش دهنده و حالت دهنده مو مناسب برای موهای کم پشت، بی حالت و نازک قابل استفاده هنگام شینیون و بعد از براشینگ ؛ جهت حالت پذیری بیشتر هنگام آرایش مو
 • شماره مجوز
  ۱۱۳۶۷/۵۶
 • میزان قدرت حفظ حالت مو
  هشت
 • ترکیبات
  بدون عصاره
 • نوع ژل
  خشک
 • نوع محفظه
  پمپی
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • طراحی شده برای
  آقایان
 • بانوان
 • حجم
  ۱۰۰ میلی‌لیتر
مشاهده قیمت و خرید کالا
ژل واکس مو تاپ شاپ مدل روغن بادام شیرین حجم 200 میلی لیتر

ژل واکس مو تاپ شاپ مدل روغن بادام شیرین حجم ۲۰۰ میلی لیتر

مشخصات

 • کشور مبدا برند
  ایران
 • حاوی عصاره
  روغن جوجوبا؛ آلوئه ورا؛ روغن بادام شیرین و روغن شی باتر
 • سایر مشخصات
  ویژگی های محصول: حالت دهنده قوی ماندگاری بالا درخشندگی طبیعی قابلیت پخش آسان ایجاد انعطاف پذیری مناسب برای موها بدون ایجاد پوسته و سفیدک شستشوی آسان بدون باقی گذاشتن رد تغذیه کننده و بدون آسیب زدن به بافت مو حاوی عصاره های آلوئه ورا، روغن بادام شیرین، روغن جوجوبا، شی باتر
 • میزان قدرت حفظ حالت مو
  شش
 • نوع ژل
  خشک
 • نوع محفظه
  کاسه‌ای
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • طراحی شده برای
  آقایان
 • بانوان
 • حجم
  ۲۰۰ میلی‌لیتر
مشاهده قیمت و خرید کالا
ژل حالت دهنده مو تافت مدل Elastic gel حجم 150 میلی لیتر

ژل حالت دهنده مو تافت مدل Elastic gel حجم ۱۵۰ میلی لیتر

مشخصات

 • ماندگاری
  ۲۴ ساعت
 • شماره مجوز
  ۴۰۴۳۱۵۶۴۱۰۱۵۲
 • میزان قدرت حفظ حالت مو
  پنج
 • نوع ژل
  مرطوب
 • نوع محفظه
  تیوپی
 • طراحی شده برای
  بانوان و آقایان
 • حجم
  ۱۵۰ میلی‌لیتر
مشاهده قیمت و خرید کالا
ژل حالت دهنده مو شوآرزکوف سری سیلوت مدل Super Hold حجم 250 میلی لیتر

ژل حالت دهنده مو شوآرزکوف سری سیلوت مدل Super Hold حجم ۲۵۰ میلی لیتر

مشخصات

 • راهنمای استفاده
  برای استفاده از نهایت کارایی نگه دارنده های حالت مو بهتر است موها تمیز و خشک باشند. ابتدا به وسیله سشوار، اتو و یا ... حالت مورد نظر را بر روی موها ایجاد نموده سپس مقدار مناسبی از ژل مو سیلوت شوآرزکوف را کف دست ریخته و به خوبی دستهارا به هم ماساژ میدهیم تا ژل گرمای دست را جذب کرده و ترکیبات آن فعال شود. سپس انگشتان دست را بین موها کشیده، موهارا پوش داده تا حالت مورد نظر روی موها ایجاد شود. بهتر است برای حالت های پیچیده موهارا چند تکه کرده و به صورت جدا حالت دهید. حالت ایجاد شده پایدار و فوق العاده خواهد بود.
 • کشور مبدا برند
  آلمان
 • سایر مشخصات
  بالا ترین میزان قدرت نگه دارندگی حجم بالا و به صرفه حالت دهنده فوق قوی مو نگه دارنده فوق قوی حالت و مدل مو فیکس کننده مو ساختار دهنده مو ضخیم کننده تارهای مو حجم دهنده مو پر پشت کننده مو افزایش تراکم مو تقویت رنگدانه های سیاه مو جلوگیری از سفید شدن مو جلوگیری از روند پیری مو کند کننده پیری زودرس مو جلوه طبیعی نگهدارنده طولانی مدت و با دوام افزایش حالت کشسانی، الاستیکی و ارتجاعی مو تغذیه کننده ویژه ساختمان مو آبرسان طولانی مدت رطوبت رسان با کیفیت حالت مات طبیعی مو مات کننده طبیعی مو استحکام دهنده مو افزایش تراکم مو پر حجم کننده مو عدم ایجاد ریزش مو عدم ایجاد شوره عدم ایجاد خشکی عدم ایجاد شکنندگی عدم ایجاد مو خوره عدم ایجاد حساسیت، خوارش و التهاب عدم ایجاد چربی عدم ایجاد سنگینی عدم ایجاد افتادگی عدم ایجاد چسبندگی عدم ایجاد براق و درخشندگی غیر طبیعی مو عدم جذب رطوبت محیطی عدم ایجاد سفیدک و پوسته پوسته شدن در مو شفاف کننده مو رایحه ملایم و دلپذیر ایجاد یک لایه محافظتی بر روی موها بافت سبک بدون ایجاد افتادگی، سنگینی و چربی فرمولاسیون بدون چربی فرمولاسیون بدون روغن ایجاد یک لایه محافظتی بر روی مو محافظت در برابر حرارت دستگاه هایی مانند سشوار و اتو مو محافظت در برابر رادیکال های آزاد محافظت در برابر پرتوهای مضر خورشید و آلودگی های محیطی محافظت در برابر خشکی و شکنندگی طبیعی جلوه دادن بافت مو عدم ایجاد حالت چسبندگی عدم ایجاد حالت خشکی عدم ایجاد حالت سنگینی عدم ایجاد پوسته پوسته عدم ایجاد رگه های رنگی و پوسته خشک شده عدم ایجاد حالت شکنندگی در مو عدم ایجاد سفیدک در موها ایجاد خونرسانی در مو افزایش اکسیژن رسانی به مو و ریشه مو کند کننده روند پیری مو شاداب کننده، نشاط دهنده و جوان کننده ساختمان مو بازسازی کننده کوتیکول مو احیا کننده و پر کننده کننده فولیکول مو مناسب مو خشک و مرطوب شاداب کننده مو مقاوم در برابر شرجی و رطوبت فاقد پترولاتوم فاقد پارابن فاقد سیلیکون فاقد سولفات فاقد مواد صابونی فاقد رنگ فاقد رنگ فاقد اسانس فاقد رنگ حاوی پانتنول حاوی پانتونیک حاوی فلاونوئید حاوی اسید آمینه حاوی آنتی اکسیدان حاوی پروتئین کرا آلبا حاوی پروتئین فراویری شده غیر اشباع حاوی پانتنول شفاف، درخشان و جوان کننده مو حاوی فسفر، کلسیوم، ملتی ویتامین و پرو ویتامین حاوی رویتالیزینگ و کاربومر با خاصیت آبرسانی قوی حاوی سرامید و پروتئین های ساختار مو و ساختمان مو حاوی ویتامین E با خاصیت نرم کنندگی و ایجاد لطافت حاوی مقادیر فزاوان بوتاکس برای حجیم و صاف کردن مو حاوی مقادیر فرآوان بیوتن ضد ریزش و افزایش کراتین سازنده مو حاوی پروتئین گياهی جهت افزایش مقاومت و انعطاف پذیری موها حاوی ویتامین A جهت نشاط، طراوت، جوان کنندگی تثبیت رنگدانه سیاه مو حاوی پرو ویتامین B5 جهت حفظ خاصیت مرطوب کنندگی و آبرسانی پوست و مو حاوي اسيد پالميتولئيک احیا کننده ریز سلولی جهت تنظیم و کنترل ریزش طبیعی مو حاوی لینالول به منظور بازسازی عمیق شکستگی های مو و نفوذ به اعماق لایحه های مو حاوی کلاژن به عنوان پروتئین اصلی بافت مو جهت ایجاد شادابی، نشاط و جوانی ساختمان مو حاوی مقادیر فرآوان کلاژن جهت تامین پروتئین اصلی بافت مو به منظور تولید موهای جدید و مستحکم و ضخیم حاوی رویتالیزینگ با خاصیت آبرسانی قوی جهت تامین رطوبط لازم مو و ریشه مو به منظور رفع خشکی و شکنندگی حاوی مقادیر فرآوان بیوتن جهت تقویت زیر ساخت کراتین به عنوان پروتئین اصلی مو که نقش موثری در کاهش ریزش مو داشته باشد حاوي فلاونوئيد، آنتی اکسیدان قوی جهت جلوگیری از اکسید، خشکی و نازکی، رشد و تحریک فولیکول مو درنتیجه تولید مو و سلولهای پاپیای پوست حاوی پاناکس انرژی دهنده قوی ساختمان مو به منظور تولید موهای با کیفیت و قوی و جلوگیری از پیری زودرس مو مناسب برای انواع مدل مو به ویژه مدل های پیچیده، پر جزئیات، شینیون، ژرنالی و خاص مناسب برای موهای کوتاه تا بلند
 • میزان قدرت حفظ حالت مو
  نه
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • نوع ژل
  مرطوب
 • نوع محفظه
  تیوپی
 • طراحی شده برای
  آقایان
 • بانوان
 • حجم
  ۲۵۰ میلی‌لیتر
مشاهده قیمت و خرید کالا
ژل مو سلیک مدل گلد حجم 750 میلی لیتر

ژل مو سلیک مدل گلد حجم ۷۵۰ میلی لیتر

مشخصات

 • کشور مبدا برند
  ایران
 • ماندگاری
  ۲۴ ساعت
 • میزان قدرت حفظ حالت مو
  نه
 • ترکیبات
  بدون عصاره
 • نوع ژل
  مرطوب
 • نوع محفظه
  پمپی
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • طراحی شده برای
  آقایان
 • بانوان
 • حجم
  ۷۵۰ میلی‌لیتر
مشاهده قیمت و خرید کالا
ژل مو ریتون مدل Extra Strong حجم 200 میلی لیتر

ژل مو ریتون مدل Extra Strong حجم ۲۰۰ میلی لیتر

مشخصات

 • سایر مشخصات
  قدرت نگهداری بالا- درخشان کننده
 • شماره مجوز
  ۱۰۰۳۱۱۰۱۲۰۱۰
 • نوع ژل
  مرطوب
 • نوع محفظه
  تیوپی
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • حجم
  ۲۰۰ میلی‌لیتر
مشاهده قیمت و خرید کالا
ژل مو لیدی نیوفایو مدل اونیکس حجم 750 میلی لیتر

ژل مو لیدی نیوفایو مدل اونیکس حجم ۷۵۰ میلی لیتر

مشخصات

 • کشور مبدا برند
  ایران
 • ماندگاری
  ۲۴ ساعت
 • حاوی ویتامین
  مولتی ویتامین
 • شماره مجوز
  ۵۶۱۱۶۰۸
 • میزان قدرت حفظ حالت مو
  نه
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • نوع ژل
  خشک
 • نوع محفظه
  کاسه‌ای
 • طراحی شده برای
  آقایان
 • بانوان
 • حجم
  ۷۵۰ میلی‌لیتر
مشاهده قیمت و خرید کالا
ژل مو فرساس مدل عنکبوتی حجم 150 میلی لیتر

ژل مو فرساس مدل عنکبوتی حجم ۱۵۰ میلی لیتر

مشخصات

 • کشور مبدا برند
  ایران
 • حاوی عصاره
  شیر
 • سایر مشخصات
  - ایجاد مدلهای حجمی جذاب - حاوی ویتامین های معدنی شیر - ژل حجم دهنده با قابلیت تار عنکبوتی
 • شماره مجوز
  ۵۶/۲۱۹۵۴
 • میزان قدرت حفظ حالت مو
  سه
 • نوع ژل
  مرطوب
 • نوع محفظه
  کاسه‌ای
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • طراحی شده برای
  آقایان
 • بانوان
 • حجم
  ۱۵۰ میلی‌لیتر
مشاهده قیمت و خرید کالا
ژل مو آگیوا مدل 03 حجم 700 میلی لیتر

ژل مو آگیوا مدل ۰۳ حجم ۷۰۰ میلی لیتر

مشخصات

 • ماندگاری
  ۴۸ ساعت
 • شماره مجوز
  ۱۶۵۳۲۹۷۴۲
 • میزان قدرت حفظ حالت مو
  سه
 • ترکیبات
  بدون عصاره
 • نوع ژل
  مرطوب
 • نوع محفظه
  کاسه‌ای
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • طراحی شده برای
  آقایان
 • حجم
  ۷۰۰ میلی‌لیتر
مشاهده قیمت و خرید کالا
ژل مو اسکی مدل W حجم 150 میلی لیتر

ژل مو اسکی مدل W حجم ۱۵۰ میلی لیتر

مشخصات

 • کشور مبدا برند
  ایران
 • ماندگاری
  ۲۴ ساعت
 • حاوی عصاره
  آلوئه ورا
 • سایر مشخصات
  - حالت دهنده قوی بدون ایجاد چسبندگی - براق کننده و محافظ مو
 • شماره مجوز
  ۱۲۵۶/ظ/۳۹
 • میزان قدرت حفظ حالت مو
  هفت
 • نوع ژل
  مرطوب
 • نوع محفظه
  پمپی
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • طراحی شده برای
  آقایان
 • بانوان
 • حجم
  ۱۵۰ میلی‌لیتر
مشاهده قیمت و خرید کالا
ژل حالت دهنده مو 121 مدل 01 پمپی حجم 750 میلی لیتر مجموعه 2 عددی

ژل حالت دهنده مو ۱۲۱ مدل ۰۱ پمپی حجم ۷۵۰ میلی لیتر مجموعه ۲ عددی

مشخصات

 • حجم
  ۷۵۰ میلی‌لیتر
مشاهده قیمت و خرید کالا

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

در خبرنامه ما عضو شوید.

آخرین مطالب و آموزش ها رو سریعتر از بقیه در ایمیلتان دریافت کنید.