آرایش مو و ابرو

راهنمای نهایی خرید رنگ مو و ابرو

مقدمه:

رنگ مو یکی از ابزارهای آرایشی مشترک بین خانم‌ها و آقایان است. اگرچه استفاده از انواع رنگ مو بیشتر در بین بانوان رایج‌تر است. این محصول از هیجان‌انگیزترین لوازم آرایشی – بهداشتی محسوب می‌شود. برخی بانوان دوره‌ای و فقط برای مراسم‌های خاص از رنگ مو استفاده می‌کنند. برخی نیز برای جذابیت و منحصربه‌فرد بودن، به‌صورت ماهیانه و مداوم رنگ موهای خود را تعویض یا شارژ می‌کنند.

تفاوتی نمی‌کند به طور دائم یا فقط در موارد خاص موهای خود را رنگ می‌زنید، آشنایی با بهترین رنگ مو و ویژگی­های آن به شما در انتخاب و خرید یک محصول خوب و مناسب کمک زیادی می‌کند. پس تا پایان مقاله همراه ما باشید تا به شما در انتخاب و خرید رنگ مو مناسب موهایتان کمک کنیم.

ترکیبات و مواد موجود در ساختار رنگ مو

به‌طورکلی مواد شیمیایی تشکیل‌دهنده محصولات آرایشی – بهداشتی روی جعبه محتوای آن درج می‌شود. قبل از تهیه رنگ مو از خواص مواد و فرمولاسیون به‌کاررفته در آن باید اطلاع داشته باشید.  در ساختار رنگ مو از ترکیبات زیر استفاده شده است:

آب‌اکسیژنه

آب‌اکسیژنه با نام علمی پراکسید هیدروژن ترکیبی شیمیایی است که در تولید و ساخت رنگ مو از آن استفاده می‌شود. وجود این ماده در ساختار رنگ مو، به ازبین‌بردن رنگ موهای قدیمی مو کمک زیادی می‌کند.

مقدار آب‌اکسیژنه کمتر از ۳۰ درصد در رنگ موها کاملاً مطلوب است. اما اگر از این میزان بیشتر شود، باعث آسیب به موها و ازبین‌رفتن سولفور روی موجود در آن شده که درنهایت  خشکی و شکنندگی موها را در پی دارد.

آمونیاک

آمونیاک ماده‌ای غیرآلی و قلیایی با بویی تندوتیز است. استفاده از این ماده در ساخت رنگ مو، باعث افزایش دوام و ماندگاری آن روی موها می‌شود. این ترکیب معدنی به لایه‌های خارجی مو نفوذ می‌کند  تا رنگ را به ریشه آنها هدایت کند. درصد استفاده از آمونیاک باید در حد استاندارد باشد، در غیر این صورت به موها آسیب جدی وارد می‌کند.

پارافنلین دی آمین

این ماده اثر شگفت‌انگیزی در تبدیل رنگ موهای بلوند به تیره دارد. همچنین در ترکیب رنگ موهای قهوه‌ای نیز به کار می‌رود. پارافنلین دی آمین PPD  ماده‌ای شیمیایی و آلرژی‌زاست. مقدار زیاد این ترکیب در محصولات رنگ مو، منجر به سرطان می‌شود. تاحدامکان رنگ موی بدون پارافنلین دی آمین تهیه کنید.

PH رنگ مو

PH رنگ مو باید بین ۵.۴ تا ۵.۵ باشد. این مقدار به انعطاف‌پذیری موها آسیب وارد نمی‌کند. همچنین آبرسانی و رطوبت موها را از بین نمی‌برد و باعث خشکی آنها نمی‌شود.

کُل تار یا قطران زغال‌سنگ

این ماده از مشتقات نفتی است و خاصیت چسبندگی زیادی دارد. به‌کارگیری این ماده در تولید انواع رنگ مو، باعث افزایش ماندگاری آن روی موها می‌شود. از طرفی این ماده حساسیت‌زا بوده، به همین دلیل توصیه می‌شود برای رنگ کردن ابروها و مژه‌ها استفاده نشود، زیرا نابینایی از عوارض جانبی این ماده است.

قدرت نرم‌کنندگی رنگ مو

به‌طورکلی فرایند تغییر رنگ موها، با تغییراتی در ساختار  و ازدست‌دادن رطوبت و آب ترکیبی موها همراه است؛ بنابراین موجب خشک‌شدن موها می‌شود. برای جلوگیری از عارضه خشکی موها، باید از ماده‌ای نرم‌کننده در ترکیب رنگ مو استفاده شود. این ترکیب علاوه بر خاصیت نرم‌کنندگی، موجب آبرسانی و طراوت دهی بیشتر به موها می‌شود.

مواد طبیعی و گیاهی موجود در رنگ مو

بهره‌مندی از برخی مواد طبیعی و گیاهی مانند زردچوبه، حنا و غیره در ترکیبات رنگ مو باعث تغذیه و تقویت موها می‌شود. اگرچه رنگ موهای طبیعی ماندگاری طولانی به‌اندازه رنگ موهای شیمیایی ندارند ولی سلامت بیشتر موها را برای شما تضمین و تأمین می‌کنند.

انواع رنگ مو از نظر دوام و ماندگاری روی موها

انواع مختلفی از رنگ مو در بازار وجود دارد. قدرت ماندگاری این محصولات با یکدیگر کاملاً متفاوت است. باتوجه‌به نیاز خود یکی از انواع این رنگ موها را تهیه و خریداری کنید. اما رنگ مو از نظر ماندگاری به چند دسته تقسیم می‌شوند؟

۱- رنگ موی دائمی

ماندگاری این نوع رنگ موها فوق‌العاده بالاست. این محصولات با اکسیده کردن موها، رنگ موی طبیعی را از بین می‌برند و رنگ موی جدید را جایگزین می‌کنند. مولکول‌های ریز پارافنلین دی آمین PPD با اثرگذاری خارق‌العاده خود به ساقه موها نفوذ می‌کنند. آمونیاک نقش چشمگیری در تسریع این فرایند دارد. سپس پراکسید هیدروژن با سفیدکردن موها، رنگ جدید را جایگزین رنگ قبلی یا رنگ طبیعی مو می‌کند.

رنگ موی دائمی رایج‌ترین محصول در پوشش‌دهی و حذف رنگ سفید موهاست. این نوع رنگ با شست‌وشو و شامپو از بین نمی‌رود. بسته به میزان رشد موهای فرد، دوام رنگ موی دائمی ۴ تا ۶ هفته است.

۲- رنگ موی نیمه دائمی

در ترکیبات رنگ موهای نیمه دائمی، آمونیاک وجود ندارد. غلظت و چگالی پراکسید هیدروژن نیز در مقایسه با رنگ موی دائمی کمتر است. به همین دلیل امکان تغییر رنگ‌دانه‌های اصلی مو به سفید را ندارند.

رنگ موهای نیمه دائمی، برای موهای حساس و شکننده مناسب هستند. این نوع رنگ موها بعد از حدود دوهفته الی یک ماه با شست‌وشوی روزانه با شامپو از روی موها محو و پاک می‌شوند.

۳- رنگ موی شبه پایدار

در ترکیب این نوع رنگ موها که در دو نوع طبیعی و مصنوعی وجود دارند، هیچ‌گونه اثری از آمونیاک و پراکسید هیدروژن مشاهده نمی‌شود. این رنگ موها به لایه داخلی قشر مو نفوذ نمی‌کنند و فقط سطح خارجی موها را پوشش می‌دهد. بعد از یک الی دوهفته با شستن یک روز در میان آثار آن با شامپو از روی موها پاک می‌شود.

۴- رنگ موی موقت

ترکیبات رنگ موی موقت دارای مولکول‌های بزرگی هستند. این مولکول‌ها قادر به نفوذ در لایه‌های داخلی ساقه مو نیستند و فقط نزدیک سطح موها قرار می‌گیرند. به همین دلیل با یک‌بار شست‌وشو با شامپو به‌کلی از روی موها محو و پاک می‌شوند. از این رنگ موها برای روشن‌کردن مو یا ایجاد رنگ‌های خاص و فانتزی مانند بنفش، سبز، آبی، صورتی و غیره در مهمانی‌های شبانه استفاده می‌شوند.

۵- رنگ موی تدریجی

رنگ موهای تدریجی در واقع ترکیب محلول‌های آبی از فلزات هستند. انواع رنگ‌های فلزی باید در طول هفته به طور مکرر شارژ شوند. این محصول وقتی روی موها قرار می‌گیرد، تناژ تیره که حاصل اکسیدها یا سولفیدهای فلزی است، به موها می‌دهد.

استفاده مکرر از رنگ موی تدریجی، به‌مرور موها را از خاکستری به قهوه‌ای روشن تا شرابی تغییر می‌دهد. نام‌گذاری “تدریجی” این نوع رنگ مو هم به همین علت است. نکته دیگر اینکه این نوع رنگ مو فاقد مواد حساسیت‌زا PPD  است.

تطبیق رنگ مو با تناژ پوست

یکی از نکات کلیدی در انتخاب و خرید رنگ مو، تناسب آن با رنگ پوستتان است. زیرا تطابق رنگ مو با نوع پوست، شما را به طرز جادویی بر زیبایی و جذاب شدن شما می‌افزاید. هرچند ممکن است در تابستان رنگ پوستتان تیره‌تر به نظر آید.

یک لباس سفید بپوشید یا آن را جلوی صورت خود بگیرید، اگر رنگ پوستتان به آبی می‌زند، پوست شما سرد و اگر به رنگ زرد نزدیک بود، پوستتان سرد است. همچنین اگر با استفاده از جواهرات پوست شما به‌روشنی و درخشان شدن نزدیک بود، پوستتان سرد و اگر به قرمزی نزدیک بود، پوستتان گرم است.

برخی افراد تصور می‌کنند که رنگ مو را باید متناسب با پوست تهیه کرد. باید بگوییم این تصور کاملاً اشتباه است. بلکه برای پوست تیره باید از رنگ روشن و برای پوست‌های روشن از رنگ تیره استفاده شود. برای رنگ پوست‌های گرم از رنگ موی قهوه‌ای، قهوه‌ای طلایی، شاه‌بلوطی و های‌لایت‌های قرمز گزینه‌هایی عالی هستند. برای افرادی با رنگ پوست سرد، رنگ موی آبی، قرمز و بنفش مناسب است.

با به‌کارگیری چند رنگ به‌منظور های‌لایت کردن موها، زیبایی چشمگیری خواهید داشت. برای افرادی با پوست تیره یا سبزه و قهوه‌ای رنگ، سایه‌ای از رنگ‌های تیره با رنگ‌های طلایی یا برنزه بسیار ایده‌آل خواهد بود. افرادی با رنگ پوست نوع سرد، رنگ موی بلوند خاکستری یا طلایی و قهوه‌ای روشن مناسب‌ترین رنگ‌ها هستند.

مزایای استفاده از رنگ مو

استفاده از رنگ مو باعث افزایش زیبایی و شادابی فرد می‌شود. به همین علت خانم‌ها از این تکنیک آسان و کم‌هزینه برای زیبایی خود بیشتر بهره می‌برند. از طرفی با بالاتر رفتن سن فرد، کم‌کم قابلیت و قدرت تولید رنگ‌دانه‌های مو تضعیف می‌شود. کمک‌گرفتن از رنگ مو برای رفع این معضل بهترین گزینه است.

از سویی دیگر افراد با رنگ پوست متفاوت در سراسر جهان، از انواع رنگ موها برای زیبایی خود استفاده می‌کنند. خصوصاً که انواع برندها به ترکیب محصولات خود، انواع تقویت‌کننده‌ها، نرم‌کننده‌ها و حتی کراتین اضافه می‌کنند. وجود این مواد از ریزش مو و خشک‌شدن آنها تا حد زیادی جلوگیری می‌کند.

معایب و عوارض استفاده زیاد از رنگ مو

شناخت و توجه به ترکیبات موجود در ابزارهای آرایشی – بهداشتی برای هر فرد استفاده‌کننده ضروری است. برخی از رنگ موها دارای مواد سمی و مضر در ترکیبات خود هستند. این مواد منجر به ایجاد التهابات و عوارضی روی پوست سر می‌شوند که ریزش مو را به دنبال دارد.

اگر به طور مداوم از دکلره و رنگ مو برای زیباسازی موهای خود استفاده کنید، به‌مرور به ساقه و فولیکول‌های مو آسیب می‌زنید. از طرفی دیگر برخی مواد حساسیت‌زا در رنگ مو مانند PPD با یکبار استفاده نیز موجب ایجاد عوارض خطرناک پوست و مو می‌شوند.

جمع‌بندی:

رنگ مو از جمله ابزار آرایشی مشترک بین خانم‌ها و آقایان است. این محصول آرایشی – بهداشتی برای زیبا کردن هر چه بیشتر موها و چهره کاربرد دارد. رنگ مو بیشتر عیوب مو مانند سفیدی ناشی از بالارفتن سن و غیره را می‌پوشاند.

اطلاع از نوع پوست و هماهنگی رنگ مو با آن تأثیر زیادی در زیبایی و  افزایش جذابیت شما دارد؛ بنابراین حتماً تناژ نوع پوست خود را بشناسید و بعد اقدام به تهیه و خریداری رنگ مو کنید.

از کلیه نکات گفته شده در این نوشتار استفاده کنید. خود را از توصیه مشاورین، آرایشگران و افراد خبره و کارشناس این حوزه بی‌نیاز ندانید. امیدواریم در این نوشتار توانسته باشیم به شما در خرید و تهیه یک رنگ موی مناسب موهایتان کمک کرده باشیم.

همچنین شما می توانید با کلیک بر روی متن اینجا به سایر محصولات در سایت ما دسترسی داشته باشید.

 • نحوه نمایش محصول ها
واریاسیون مارال شماره 022 حجم 15 میلی لیتر رنگ نقره ای

واریاسیون مارال شماره ۰۲۲ حجم ۱۵ میلی لیتر رنگ نقره ای

مشخصات

 • حجم
  ۱۵ میلی‌لیتر
 • ویتامین‌های موجود
  C
 • B5
 • E
 • طراحی شده برای
  بانوان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • شماره مجوز
  ۵۶/۱۶۱۶۶
 • شماره رنگ
  ۰۲۲
 • کشور مبدا برند
  ایران
مشاهده قیمت و خرید کالا
رنگ مو مارال سری دودی مدل بلوند دودی تیره شماره 6.1

رنگ مو مارال سری دودی مدل بلوند دودی تیره شماره ۶.۱

مشخصات

 • مشخصه رنگ
  بلوند دودی تیره
 • حجم
  ۱۰۰ میلی‌لیتر
 • طراحی شده برای
  آقایان
 • بانوان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • شماره مجوز
  ۵۶/۱۶۱۶۶
 • شماره اکسیدان
  ۹%
 • شماره رنگ
  ۶.۱
 • حجم اکسیدان
  ۱۵۰
 • کشور مبدا برند
  ایران
مشاهده قیمت و خرید کالا
رنگ ابرو مارال شماره 9 حجم 15 میلی لیتر رنگ بلوند کاراملی روشن

رنگ ابرو مارال شماره ۹ حجم ۱۵ میلی لیتر رنگ بلوند کاراملی روشن

مشخصات

 • حجم
  ۱۵ میلی‌لیتر
 • ویتامین‌های موجود
  C
 • طراحی شده برای
  بانوان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • شماره مجوز
  ۴۵۶۷۴۳۳
 • شماره رنگ
  ۹
 • کشور مبدا برند
  ایران
مشاهده قیمت و خرید کالا
رنگ مو مارال سری طبیعی مدل بلوند متوسط شماره 7.0

رنگ مو مارال سری طبیعی مدل بلوند متوسط شماره ۷.۰

مشخصات

 • مشخصه رنگ
  بلوند متوسط
 • حجم
  ۱۰۰ میلی‌لیتر
 • طراحی شده برای
  بانوان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • شماره مجوز
  ۵۶/۱۶۱۶۶
 • شماره رنگ
  ۷.۰
 • کشور مبدا برند
  ایران
مشاهده قیمت و خرید کالا
رنگ مو والانسی سری طبیعی مدل قهوه ای شماره N4

رنگ مو والانسی سری طبیعی مدل قهوه ای شماره N4

مشخصات

 • مشخصه رنگ
  قهوه ای
 • حجم
  ۱۰۰ میلی‌لیتر
 • ویتامین‌های موجود
  C
 • طراحی شده برای
  بانوان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • شماره مجوز
  ۵۶/۱۶۷۴۲
 • شماره رنگ
  N4 یا ۵.۰
 • سایر مشخصات
  - حاوی کراتین، ویتامین C، پروتئین گندم، نرم کننده و روغن زیتون، بادام و آرگان - دارای ۹۸ طیف رنگی - قابلیت ترکیب آسان با اکسیدان جهــت دستیابی به کرمی صاف ، نرم و یکنواخت - حاوی رنگدانه های کافی با غلظت بالا، دوام طولانی مدت، پوشش دهی کافی، درخشندگی لازم، طیف های طبیعی و گسترده
 • کشور مبدا برند
  ایران
مشاهده قیمت و خرید کالا
واریاسیون مارال شماره 010 حجم 15 میلی لیتر رنگ آبی

واریاسیون مارال شماره ۰۱۰ حجم ۱۵ میلی لیتر رنگ آبی

مشخصات

 • مشخصه رنگ
  آبی
 • حجم
  ۱۵ میلی‌لیتر
 • ویتامین‌های موجود
  C
 • B5
 • E
 • طراحی شده برای
  آقایان
 • بانوان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • شماره مجوز
  ۵۶/۱۶۱۶۶
 • شماره رنگ
  ۰۱۰
 • کشور مبدا برند
  ایران
مشاهده قیمت و خرید کالا
رنگ مو والانسی سری طبیعی مدل مشکی شماره N1

رنگ مو والانسی سری طبیعی مدل مشکی شماره N1

مشخصات

 • مشخصه رنگ
  مشکی
 • حجم
  ۱۰۰ میلی‌لیتر
 • ویتامین‌های موجود
  C
 • طراحی شده برای
  آقایان
 • بانوان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • شماره مجوز
  ۵۶/۱۶۷۴۲
 • شماره رنگ
  N1 یا ۱.۰
 • سایر مشخصات
  - حاوی کراتین، ویتامین C، پروتئین گندم، نرم کننده و روغن زیتون، بادام و آرگان - دارای ۹۸ طیف رنگی - قابلیت ترکیب آسان با اکسیدان جهــت دستیابی به کرمی صاف ، نرم و یکنواخت - حاوی رنگدانه های کافی با غلظت بالا، دوام طولانی مدت، پوشش دهی کافی، درخشندگی لازم، طیف های طبیعی و گسترده
 • کشور مبدا برند
  ایران
مشاهده قیمت و خرید کالا
رنگ مو والانسی سری حرفه ای مدل مرواریدی شماره CV8

رنگ مو والانسی سری حرفه ای مدل مرواریدی شماره CV8

مشخصات

 • مشخصه رنگ
  مرواریدی
 • حجم
  ۱۰۰ میلی‌لیتر
 • ویتامین‌های موجود
  C
 • طراحی شده برای
  بانوان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • شماره مجوز
  ۵۶/۱۶۷۴۲
 • شماره رنگ
  CV8 یا ۹.۱۸
 • سایر مشخصات
  - ارزش خرید بالا به نسبت قیمت - حاوی کراتین، ویتامین C، پروتئین گندم، نرم کننده و روغن زیتون، بادام و آرگان - دارای ۹۸ طیف رنگی - قابلیت ترکیب آسان با اکسیدان جهــت دستیابی به کرمی صاف ، نرم و یکنواخت - حاوی رنگدانه های کافی با غلظت بالا، دوام طولانی مدت، پوشش دهی کافی، درخشندگی لازم، طیف های طبیعی و گسترده
 • کشور مبدا برند
  ایران
مشاهده قیمت و خرید کالا
رنگ مو والانسی سری طبیعی مدل قهوه ای روشن شماره N5

رنگ مو والانسی سری طبیعی مدل قهوه ای روشن شماره N5

مشخصات

 • مشخصه رنگ
  قهوه ای روشن
 • حجم
  ۱۰۰ میلی‌لیتر
 • ویتامین‌های موجود
  C
 • طراحی شده برای
  بانوان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • شماره مجوز
  ۵۶/۱۶۷۴۲
 • شماره رنگ
  N5 یا ۶.۰
 • سایر مشخصات
  - حاوی کراتین، ویتامین C، پروتئین گندم، نرم کننده و روغن زیتون، بادام و آرگان - دارای ۹۸ طیف رنگی - قابلیت ترکیب آسان با اکسیدان جهــت دستیابی به کرمی صاف ، نرم و یکنواخت - حاوی رنگدانه های کافی با غلظت بالا، دوام طولانی مدت، پوشش دهی کافی، درخشندگی لازم، طیف های طبیعی و گسترده
 • کشور مبدا برند
  ایران
مشاهده قیمت و خرید کالا
رنگ مو والانسی سری واریاسیون مدل واریاسیون نقره ای ضد زردی شماره E13

رنگ مو والانسی سری واریاسیون مدل واریاسیون نقره ای ضد زردی شماره E13

مشخصات

 • مشخصه رنگ
  واریاسیون نقره ای (ضد زردی)
 • حجم
  ۱۰۰ میلی‌لیتر
 • ویتامین‌های موجود
  C
 • طراحی شده برای
  بانوان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • شماره مجوز
  ۵۶/۱۶۷۴۲
 • شماره رنگ
  E13 یا ۰.۱۱
 • سایر مشخصات
  - ارزش خرید بالا به نسبت قیمت - حاوی کراتین، ویتامین C، پروتئین گندم، نرم کننده و روغن زیتون، بادام و آرگان - دارای ۹۸ طیف رنگی - قابلیت ترکیب آسان با اکسیدان جهــت دستیابی به کرمی صاف ، نرم و یکنواخت - حاوی رنگدانه های کافی با غلظت بالا، دوام طولانی مدت، پوشش دهی کافی، درخشندگی لازم، طیف های طبیعی و گسترده
 • کشور مبدا برند
  ایران
مشاهده قیمت و خرید کالا
رنگ مو والانسی سری نسکافه ای مدل بلوند نسکافه ای روشن شماره WN8

رنگ مو والانسی سری نسکافه ای مدل بلوند نسکافه ای روشن شماره WN8

مشخصات

 • مشخصه رنگ
  بلوند نسکافه ای روشن
 • حجم
  ۱۰۰ میلی‌لیتر
 • ویتامین‌های موجود
  C
 • طراحی شده برای
  بانوان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • شماره مجوز
  ۵۶/۱۶۷۴۲
 • شماره رنگ
  WN8
 • سایر مشخصات
  - حاوی کراتین، ویتامین C، پروتئین گندم، نرم کننده و روغن زیتون، بادام و آرگان - دارای ۹۸ طیف رنگی - قابلیت ترکیب آسان با اکسیدان جهــت دستیابی به کرمی صاف ، نرم و یکنواخت - حاوی رنگدانه های کافی با غلظت بالا، دوام طولانی مدت، پوشش دهی کافی، درخشندگی لازم، طیف های طبیعی و گسترده
 • کشور مبدا برند
  ایران
مشاهده قیمت و خرید کالا
رنگ مو والانسی سری زیتونی مدل بلوند زیتونی روشن شماره M7

رنگ مو والانسی سری زیتونی مدل بلوند زیتونی روشن شماره M7

مشخصات

 • مشخصه رنگ
  بلوند زیتونی روشن
 • حجم
  ۱۰۰ میلی‌لیتر
 • ویتامین‌های موجود
  C
 • طراحی شده برای
  بانوان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • شماره مجوز
  ۵۶/۱۶۷۴۲
 • شماره رنگ
  M7 یا ۸.۳
 • سایر مشخصات
  - حاوی کراتین، ویتامین C، پروتئین گندم، نرم کننده و روغن زیتون، بادام و آرگان - دارای ۹۸ طیف رنگی - قابلیت ترکیب آسان با اکسیدان جهــت دستیابی به کرمی صاف ، نرم و یکنواخت - حاوی رنگدانه های کافی با غلظت بالا، دوام طولانی مدت، پوشش دهی کافی، درخشندگی لازم، طیف های طبیعی و گسترده
 • کشور مبدا برند
  ایران
مشاهده قیمت و خرید کالا
رنگ مو والانسی سری طبیعی مدل قهوه ای خیلی تیره شماره N2

رنگ مو والانسی سری طبیعی مدل قهوه ای خیلی تیره شماره N2

مشخصات

 • مشخصه رنگ
  قهوه ای خیلی تیره
 • حجم
  ۱۰۰ میلی‌لیتر
 • ویتامین‌های موجود
  C
 • طراحی شده برای
  آقایان
 • بانوان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • شماره مجوز
  ۵۶/۱۶۷۴۲
 • شماره رنگ
  N2 یا ۳.۰
 • سایر مشخصات
  - حاوی کراتین، ویتامین C، پروتئین گندم، نرم کننده و روغن زیتون، بادام و آرگان - دارای ۹۸ طیف رنگی - قابلیت ترکیب آسان با اکسیدان جهــت دستیابی به کرمی صاف ، نرم و یکنواخت - حاوی رنگدانه های کافی با غلظت بالا، دوام طولانی مدت، پوشش دهی کافی، درخشندگی لازم، طیف های طبیعی و گسترده
 • کشور مبدا برند
  ایران
مشاهده قیمت و خرید کالا
کیت رنگ موی مردانه مارال مدل Dark Brown حجم 100 میلی لیتر بسته 2 عددی

کیت رنگ موی مردانه مارال مدل Dark Brown حجم ۱۰۰ میلی لیتر بسته ۲ عددی

مشخصات

 • مشخصه رنگ
  dark brown
 • حجم
  ۵۰ میلی‌لیتر
 • ویتامین‌های موجود
  C
 • طراحی شده برای
  آقایان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • اقلام همراه آرایشی
  دستکش
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • اقلام همراه
  شانه مخصوص رنگ مردانه - ماسک نرم کننده و احیا کننده بعد از رنگ مخصوص آقایان
 • شماره مجوز
  ۵۶/۱۴۹۷۳
 • شماره اکسیدان
  ۶
 • شماره رنگ
  ۳
 • حجم اکسیدان
  ۵۰
مشاهده قیمت و خرید کالا
رنگ مو والانسی سری واریاسیون مدل واریاسیون بنفش شماره E18

رنگ مو والانسی سری واریاسیون مدل واریاسیون بنفش شماره E18

مشخصات

 • مشخصه رنگ
  واریاسیون بنفش
 • حجم
  ۱۰۰ میلی‌لیتر
 • ویتامین‌های موجود
  C
 • طراحی شده برای
  بانوان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • شماره مجوز
  ۵۶/۱۶۷۴۲
 • شماره رنگ
  E18 یا ۰.۵۵
 • سایر مشخصات
  - ارزش خرید بالا به نسبت قیمت - حاوی کراتین، ویتامین C، پروتئین گندم، نرم کننده و روغن زیتون، بادام و آرگان - دارای ۹۸ طیف رنگی - قابلیت ترکیب آسان با اکسیدان جهــت دستیابی به کرمی صاف ، نرم و یکنواخت - حاوی رنگدانه های کافی با غلظت بالا، دوام طولانی مدت، پوشش دهی کافی، درخشندگی لازم، طیف های طبیعی و گسترده
 • کشور مبدا برند
  ایران
مشاهده قیمت و خرید کالا
رنگ مو والانسی سری خاکستری مدل بلوند نقره ای شماره C10

رنگ مو والانسی سری خاکستری مدل بلوند نقره ای شماره C10

مشخصات

 • مشخصه رنگ
  بلوند نقره ای
 • حجم
  ۱۰۰ میلی‌لیتر
 • ویتامین‌های موجود
  C
 • طراحی شده برای
  بانوان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • شماره مجوز
  ۵۶/۱۶۷۴۲
 • شماره رنگ
  C10 یا ۱۰.۱
 • سایر مشخصات
  - حاوی کراتین، ویتامین C، پروتئین گندم، نرم کننده و روغن زیتون، بادام و آرگان - دارای ۹۸ طیف رنگی - قابلیت ترکیب آسان با اکسیدان جهــت دستیابی به کرمی صاف ، نرم و یکنواخت - حاوی رنگدانه های کافی با غلظت بالا، دوام طولانی مدت، پوشش دهی کافی، درخشندگی لازم، طیف های طبیعی و گسترده
 • کشور مبدا برند
  ایران
مشاهده قیمت و خرید کالا
رنگ مو والانسی سری دودی مدل بلوند دودی خیلی روشن شماره A8

رنگ مو والانسی سری دودی مدل بلوند دودی خیلی روشن شماره A8

مشخصات

 • مشخصه رنگ
  بلوند دودی خیلی روشن
 • حجم
  ۱۰۰ میلی‌لیتر
 • ویتامین‌های موجود
  C
 • طراحی شده برای
  بانوان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • شماره مجوز
  ۵۶/۱۶۷۴۲
 • شماره رنگ
  A8 یا ۹.۲
 • سایر مشخصات
  - حاوی کراتین، ویتامین C، پروتئین گندم، نرم کننده و روغن زیتون، بادام و آرگان - دارای ۹۸ طیف رنگی - قابلیت ترکیب آسان با اکسیدان جهــت دستیابی به کرمی صاف ، نرم و یکنواخت - حاوی رنگدانه های کافی با غلظت بالا، دوام طولانی مدت، پوشش دهی کافی، درخشندگی لازم، طیف های طبیعی و گسترده
 • کشور مبدا برند
  ایران
مشاهده قیمت و خرید کالا
رنگ مو والانسی سری دودی مدل بلوند دودی متوسط شماره A6

رنگ مو والانسی سری دودی مدل بلوند دودی متوسط شماره A6

مشخصات

 • مشخصه رنگ
  بلوند دودی متوسط
 • حجم
  ۱۰۰ میلی‌لیتر
 • ویتامین‌های موجود
  C
 • طراحی شده برای
  بانوان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • شماره مجوز
  ۵۶/۱۶۷۴۲
 • شماره رنگ
  A6 یا ۷.۲
 • سایر مشخصات
  - حاوی کراتین، ویتامین C، پروتئین گندم، نرم کننده و روغن زیتون، بادام و آرگان - دارای ۹۸ طیف رنگی - قابلیت ترکیب آسان با اکسیدان جهــت دستیابی به کرمی صاف ، نرم و یکنواخت - حاوی رنگدانه های کافی با غلظت بالا، دوام طولانی مدت، پوشش دهی کافی، درخشندگی لازم، طیف های طبیعی و گسترده
 • کشور مبدا برند
  ایران
مشاهده قیمت و خرید کالا
رنگ مو مارال مدل Bleaching Cream شماره 000 حجم 100 میلی لیتر

رنگ مو مارال مدل Bleaching Cream شماره ۰۰۰ حجم ۱۰۰ میلی لیتر

مشخصات

 • مشخصه رنگ
  روشن کننده
 • حجم
  ۱۰۰ میلی‌لیتر
 • ویتامین‌های موجود
  C
 • B5
 • E
 • طراحی شده برای
  بانوان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • شماره مجوز
  ۵۶/۱۶۱۶۶
 • شماره رنگ
  ۰۰۰
 • کشور مبدا برند
  ایران
مشاهده قیمت و خرید کالا
رنگ مو والانسی سری طبیعی مدل بلوند تیره شماره N6

رنگ مو والانسی سری طبیعی مدل بلوند تیره شماره N6

مشخصات

 • مشخصه رنگ
  بلوند تیره
 • حجم
  ۱۰۰ میلی‌لیتر
 • ویتامین‌های موجود
  C
 • طراحی شده برای
  بانوان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • شماره مجوز
  ۵۶/۱۶۷۴۲
 • شماره رنگ
  N6 یا ۷.۰
 • سایر مشخصات
  - حاوی کراتین، ویتامین C، پروتئین گندم، نرم کننده و روغن زیتون، بادام و آرگان - دارای ۹۸ طیف رنگی - قابلیت ترکیب آسان با اکسیدان جهــت دستیابی به کرمی صاف ، نرم و یکنواخت - حاوی رنگدانه های کافی با غلظت بالا، دوام طولانی مدت، پوشش دهی کافی، درخشندگی لازم، طیف های طبیعی و گسترده
 • کشور مبدا برند
  ایران
مشاهده قیمت و خرید کالا
رنگ مو والانسی سری دودی مدل بلوند دودی نقره ای شماره A10

رنگ مو والانسی سری دودی مدل بلوند دودی نقره ای شماره A10

مشخصات

 • مشخصه رنگ
  بلوند دودی نقره ای
 • حجم
  ۱۰۰ میلی‌لیتر
 • ویتامین‌های موجود
  C
 • طراحی شده برای
  بانوان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • شماره مجوز
  ۵۶/۱۶۷۴۲
 • شماره رنگ
  A10 یا ۱۰.۲
 • سایر مشخصات
  - حاوی کراتین، ویتامین C، پروتئین گندم، نرم کننده و روغن زیتون، بادام و آرگان - دارای ۹۸ طیف رنگی - قابلیت ترکیب آسان با اکسیدان جهــت دستیابی به کرمی صاف ، نرم و یکنواخت - حاوی رنگدانه های کافی با غلظت بالا، دوام طولانی مدت، پوشش دهی کافی، درخشندگی لازم، طیف های طبیعی و گسترده
 • کشور مبدا برند
  ایران
مشاهده قیمت و خرید کالا
کیت رنگ مو لورآل مدل Excellence شماره 7.1 رنگ بلوطی

کیت رنگ مو لورآل مدل Excellence شماره ۷.۱ رنگ بلوطی

مشخصات

 • حجم
  ۴۸ میلی‌لیتر
 • طراحی شده برای
  بانوان
 • اقلام همراه آرایشی
  دستکش
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • اقلام همراه
  - دفترچه راهنما - سرم تقویت کننده ۱۲ میلی لیتری - اکسیدان ۷۲ میلی لیتری - تیوب رنگ مو ۴۸ میلی لیتری - شانه مخصوص - تیوب نرم کننده و حالت دهنده مو ۴۴ میلی گرمی - دستکش مخصوص رنگ کردن مو
 • شماره مجوز
  ۲۲۶۵۹۸۷۵۱۳۲۸۷
 • شماره رنگ
  ۷.۱
 • حجم اکسیدان
  ۷۲
مشاهده قیمت و خرید کالا
رنگ مو مارال سری طبیعی مدل قهوه ای روشن اکسترا شماره 5.00

رنگ مو مارال سری طبیعی مدل قهوه ای روشن اکسترا شماره ۵.۰۰

مشخصات

 • مشخصه رنگ
  قهوه ای روشن اکسترا
 • حجم
  ۱۰۰ میلی‌لیتر
 • طراحی شده برای
  آقایان
 • بانوان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • شماره مجوز
  ۵۶/۱۶۱۶۶
 • شماره اکسیدان
  ۹%
 • شماره رنگ
  ۵.۰۰
 • حجم اکسیدان
  ۱۵۰
 • کشور مبدا برند
  ایران
مشاهده قیمت و خرید کالا
رنگ مو والانسی سری حرفه ای مدل الماسی شماره CV11

رنگ مو والانسی سری حرفه ای مدل الماسی شماره CV11

مشخصات

 • مشخصه رنگ
  الماسی
 • حجم
  ۱۰۰ میلی‌لیتر
 • ویتامین‌های موجود
  C
 • طراحی شده برای
  بانوان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • شماره مجوز
  ۵۶/۱۶۷۴۲
 • شماره رنگ
  CV11 یا ۱۲.۱۸
 • سایر مشخصات
  - ارزش خرید بالا به نسبت قیمت - حاوی کراتین، ویتامین C، پروتئین گندم، نرم کننده و روغن زیتون، بادام و آرگان - دارای ۹۸ طیف رنگی - قابلیت ترکیب آسان با اکسیدان جهــت دستیابی به کرمی صاف ، نرم و یکنواخت - حاوی رنگدانه های کافی با غلظت بالا، دوام طولانی مدت، پوشش دهی کافی، درخشندگی لازم، طیف های طبیعی و گسترده
 • کشور مبدا برند
  ایران
مشاهده قیمت و خرید کالا
رنگ مو والانسی سری زیتونی مدل بلوند زیتونی تیره شماره M5

رنگ مو والانسی سری زیتونی مدل بلوند زیتونی تیره شماره M5

مشخصات

 • مشخصه رنگ
  بلوند زیتونی تیره
 • حجم
  ۱۰۰ میلی‌لیتر
 • ویتامین‌های موجود
  C
 • طراحی شده برای
  بانوان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • شماره مجوز
  ۵۶/۱۶۷۴۲
 • شماره رنگ
  M5 یا ۶.۳
 • سایر مشخصات
  - حاوی کراتین، ویتامین C، پروتئین گندم، نرم کننده و روغن زیتون، بادام و آرگان - دارای ۹۸ طیف رنگی - قابلیت ترکیب آسان با اکسیدان جهــت دستیابی به کرمی صاف ، نرم و یکنواخت - حاوی رنگدانه های کافی با غلظت بالا، دوام طولانی مدت، پوشش دهی کافی، درخشندگی لازم، طیف های طبیعی و گسترده
 • کشور مبدا برند
  ایران
مشاهده قیمت و خرید کالا
واریاسیون آلبورا مدل E13 حجم 15 میلی لیتر رنگ نقره ای

واریاسیون آلبورا مدل E13 حجم ۱۵ میلی لیتر رنگ نقره ای

مشخصات

 • مشخصه رنگ
  نقره ای
 • حجم
  ۱۵ میلی‌لیتر
 • ویتامین‌های موجود
  C
 • طراحی شده برای
  آقایان
 • بانوان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • شماره مجوز
  ۲۱۶۲۳۱۱۰۲۳۵۲۰
مشاهده قیمت و خرید کالا
رنگ مو والانسی سری شنی مدل بلوند شنی متوسط شماره S7

رنگ مو والانسی سری شنی مدل بلوند شنی متوسط شماره S7

مشخصات

 • مشخصه رنگ
  بلوند شنی متوسط
 • حجم
  ۱۰۰ میلی‌لیتر
 • ویتامین‌های موجود
  C
 • طراحی شده برای
  بانوان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • شماره مجوز
  ۵۶/۱۶۷۴۲
 • شماره رنگ
  S7
 • سایر مشخصات
  - حاوی کراتین، ویتامین C، پروتئین گندم، نرم کننده و روغن زیتون، بادام و آرگان - دارای ۹۸ طیف رنگی - قابلیت ترکیب آسان با اکسیدان جهــت دستیابی به کرمی صاف ، نرم و یکنواخت - حاوی رنگدانه های کافی با غلظت بالا، دوام طولانی مدت، پوشش دهی کافی، درخشندگی لازم، طیف های طبیعی و گسترده
 • کشور مبدا برند
  ایران
مشاهده قیمت و خرید کالا
رنگ مو والانسی سری واریاسیون مدل واریاسیون سبز ضد قرمزی شماره E17

رنگ مو والانسی سری واریاسیون مدل واریاسیون سبز ضد قرمزی شماره E17

مشخصات

 • مشخصه رنگ
  واریاسیون سبز (ضد قرمزی)
 • حجم
  ۱۰۰ میلی‌لیتر
 • ویتامین‌های موجود
  C
 • طراحی شده برای
  بانوان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • شماره مجوز
  ۵۶/۱۶۷۴۲
 • شماره رنگ
  E17 یا ۰.۳۳
 • سایر مشخصات
  - ارزش خرید بالا به نسبت قیمت - حاوی کراتین، ویتامین C، پروتئین گندم، نرم کننده و روغن زیتون، بادام و آرگان - دارای ۹۸ طیف رنگی - قابلیت ترکیب آسان با اکسیدان جهــت دستیابی به کرمی صاف ، نرم و یکنواخت - حاوی رنگدانه های کافی با غلظت بالا، دوام طولانی مدت، پوشش دهی کافی، درخشندگی لازم، طیف های طبیعی و گسترده
 • کشور مبدا برند
  ایران
مشاهده قیمت و خرید کالا
رنگ مو مارال شماره 7.221 حجم 100 میلی لیتر رنگ سرامیکی خاکستری

رنگ مو مارال شماره ۷.۲۲۱ حجم ۱۰۰ میلی لیتر رنگ سرامیکی خاکستری

مشخصات

 • حجم
  ۱۰۰ میلی‌لیتر
 • طراحی شده برای
  بانوان
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • شماره مجوز
  ۵۶۱۶۱۶۶
مشاهده قیمت و خرید کالا
رنگ مو والانسی سری کاکائویی مدل بلوند کاکائویی روشن شماره R7

رنگ مو والانسی سری کاکائویی مدل بلوند کاکائویی روشن شماره R7

مشخصات

 • مشخصه رنگ
  بلوند کاکائویی روشن
 • حجم
  ۱۰۰ میلی‌لیتر
 • ویتامین‌های موجود
  C
 • طراحی شده برای
  بانوان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • شماره مجوز
  ۵۶/۱۶۷۴۲
 • شماره رنگ
  R7
 • سایر مشخصات
  - حاوی کراتین، ویتامین C، پروتئین گندم، نرم کننده و روغن زیتون، بادام و آرگان - دارای ۹۸ طیف رنگی - قابلیت ترکیب آسان با اکسیدان جهــت دستیابی به کرمی صاف ، نرم و یکنواخت - حاوی رنگدانه های کافی با غلظت بالا، دوام طولانی مدت، پوشش دهی کافی، درخشندگی لازم، طیف های طبیعی و گسترده
 • کشور مبدا برند
  ایران
مشاهده قیمت و خرید کالا
رنگ مو والانسی سری طبیعی مدل قهوه ای تیره شماره N3

رنگ مو والانسی سری طبیعی مدل قهوه ای تیره شماره N3

مشخصات

 • مشخصه رنگ
  قهوه ای تیره
 • حجم
  ۱۰۰ میلی‌لیتر
 • ویتامین‌های موجود
  C
 • طراحی شده برای
  بانوان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • شماره مجوز
  ۵۶/۱۶۷۴۲
 • شماره رنگ
  N3 یا ۴.۰
 • سایر مشخصات
  - ارزش خرید بالا به نسبت قیمت - حاوی کراتین، ویتامین C، پروتئین گندم، نرم کننده و روغن زیتون، بادام و آرگان - دارای ۹۸ طیف رنگی - قابلیت ترکیب آسان با اکسیدان جهــت دستیابی به کرمی صاف ، نرم و یکنواخت - حاوی رنگدانه های کافی با غلظت بالا، دوام طولانی مدت، پوشش دهی کافی، درخشندگی لازم، طیف های طبیعی و گسترده
 • کشور مبدا برند
  ایران
مشاهده قیمت و خرید کالا
رنگ مو والانسی سری طبیعی مدل بلوند شماره N7

رنگ مو والانسی سری طبیعی مدل بلوند شماره N7

مشخصات

 • مشخصه رنگ
  بلوند
 • حجم
  ۱۰۰ میلی‌لیتر
 • ویتامین‌های موجود
  C
 • طراحی شده برای
  بانوان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • شماره مجوز
  ۵۶/۱۶۷۴۲
 • شماره رنگ
  N7 یا ۸.۰
 • سایر مشخصات
  - حاوی کراتین، ویتامین C، پروتئین گندم، نرم کننده و روغن زیتون، بادام و آرگان - دارای ۹۸ طیف رنگی - قابلیت ترکیب آسان با اکسیدان جهــت دستیابی به کرمی صاف ، نرم و یکنواخت - حاوی رنگدانه های کافی با غلظت بالا، دوام طولانی مدت، پوشش دهی کافی، درخشندگی لازم، طیف های طبیعی و گسترده
 • کشور مبدا برند
  ایران
مشاهده قیمت و خرید کالا
رنگ مو والانسی سری زیتونی مدل بلوند زیتونی خیلی روشن شماره M8

رنگ مو والانسی سری زیتونی مدل بلوند زیتونی خیلی روشن شماره M8

مشخصات

 • مشخصه رنگ
  بلوند زیتونی خیلی روشن
 • حجم
  ۱۰۰ میلی‌لیتر
 • ویتامین‌های موجود
  C
 • طراحی شده برای
  بانوان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • شماره مجوز
  ۵۶/۱۶۷۴۲
 • شماره رنگ
  M8 یا ۹.۳
 • سایر مشخصات
  - حاوی کراتین، ویتامین C، پروتئین گندم، نرم کننده و روغن زیتون، بادام و آرگان - دارای ۹۸ طیف رنگی - قابلیت ترکیب آسان با اکسیدان جهــت دستیابی به کرمی صاف ، نرم و یکنواخت - حاوی رنگدانه های کافی با غلظت بالا، دوام طولانی مدت، پوشش دهی کافی، درخشندگی لازم، طیف های طبیعی و گسترده
 • کشور مبدا برند
  ایران
مشاهده قیمت و خرید کالا
رنگ مو والانسی سری طبیعی مدل بلوند روشن شماره N10

رنگ مو والانسی سری طبیعی مدل بلوند روشن شماره N10

مشخصات

 • مشخصه رنگ
  بلوند خیلی خیلی روشن
 • حجم
  ۱۰۰ میلی‌لیتر
 • ویتامین‌های موجود
  C
 • طراحی شده برای
  بانوان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • شماره مجوز
  ۵۶/۱۶۷۴۲
 • شماره رنگ
  N10 یا ۱۰.۰
 • سایر مشخصات
  - حاوی کراتین، ویتامین C، پروتئین گندم، نرم کننده و روغن زیتون، بادام و آرگان - دارای ۹۸ طیف رنگی - قابلیت ترکیب آسان با اکسیدان جهــت دستیابی به کرمی صاف ، نرم و یکنواخت - حاوی رنگدانه های کافی با غلظت بالا، دوام طولانی مدت، پوشش دهی کافی، درخشندگی لازم، طیف های طبیعی و گسترده
 • کشور مبدا برند
  ایران
مشاهده قیمت و خرید کالا
رنگ مو والانسی سری شامپاینی مدل شامپاینی شماره CP

رنگ مو والانسی سری شامپاینی مدل شامپاینی شماره CP

مشخصات

 • مشخصه رنگ
  شامپاینی
 • حجم
  ۱۰۰ میلی‌لیتر
 • ویتامین‌های موجود
  C
 • طراحی شده برای
  بانوان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • شماره مجوز
  ۵۶/۱۶۷۴۲
 • شماره رنگ
  CP
 • سایر مشخصات
  - حاوی کراتین، ویتامین C، پروتئین گندم، نرم کننده و روغن زیتون، بادام و آرگان - دارای ۹۸ طیف رنگی - قابلیت ترکیب آسان با اکسیدان جهــت دستیابی به کرمی صاف ، نرم و یکنواخت - حاوی رنگدانه های کافی با غلظت بالا، دوام طولانی مدت، پوشش دهی کافی، درخشندگی لازم، طیف های طبیعی و گسترده
 • کشور مبدا برند
  ایران
مشاهده قیمت و خرید کالا
رنگ مو والانسی سری هایلایت ها و مش مدل نقره ای شماره A11

رنگ مو والانسی سری هایلایت ها و مش مدل نقره ای شماره A11

مشخصات

 • مشخصه رنگ
  نقره ای
 • حجم
  ۱۰۰ میلی‌لیتر
 • ویتامین‌های موجود
  C
 • طراحی شده برای
  بانوان
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • مشخصات ویژه
  دارای ویتامین
 • شماره مجوز
  ۵۶/۱۶۷۴۲
 • شماره رنگ
  A11
 • سایر مشخصات
  - حاوی کراتین، ویتامین C، پروتئین گندم، نرم کننده و روغن زیتون، بادام و آرگان - دارای ۹۸ طیف رنگی - قابلیت ترکیب آسان با اکسیدان جهــت دستیابی به کرمی صاف ، نرم و یکنواخت - حاوی رنگدانه های کافی با غلظت بالا، دوام طولانی مدت، پوشش دهی کافی، درخشندگی لازم، طیف های طبیعی و گسترده
 • کشور مبدا برند
  ایران
مشاهده قیمت و خرید کالا

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

در خبرنامه ما عضو شوید.

آخرین مطالب و آموزش ها رو سریعتر از بقیه در ایمیلتان دریافت کنید.