روانشناسی رنگ

رنگ قهوه ای

رنگ قهوه ای رنگ ایمنی، امنیت و ثروت مادی است. این به معنای ثبات، ساختار و پشتیبانی است. این رنگ نشان دهنده راحتی جسمانی، سادگی و کیفیت است. رنگ امنیت جسمی و انباشت کالاهای مادی است. روانشناسی رنگ، قهوه ای را صادقانه و واقعی می داند. این به کوشش و قابلیت اطمینان اشاره دارد. این یک احساس، حساس و گرم، عملی و معنی دار است و نشان دهنده یک قلب سالم است.

این ماده گرایانه است زیرا کیفیت را ارتقا می بخشد. قهوه ای، همراه با سبز، رنگ غالب در سیاره ما است. این رنگ راحتی و ثبات را ارائه می دهد، در حالی که رنگ سبز تعادل و جوانی را ایجاد می کند. برخی از سایه های رنگ قهوه ای درجه خاصی از ظرافت را نشان می دهند. این رنگ یک رنگ ساختاری است گرچه به هیچ وجه باعث کمال گرایی، مرتب بودن و سازماندهی نمی شود. قهوه ای همراه با نارنجی و زرد از محبوب ترین رنگ ها در دنیای غرب است.

معنای روانشناختی قهوه ای ممکن است متفاوت باشد، بسته به رنگهایی که به قهوه ای مخلوط می شوند و تشکیل می شوند. خواص مطلوب قهوه ای کیفیت خوب، عملی، مقرون به صرفه، پایدار، قابل اعتماد، محافظ، نفسانی، حساس، گرم، اطمینان بخش، صادقانه و صمیمانه است. ویژگی های منفی قهوه ای کسل کننده، کم رنگ، پیش پا افتاده، قابل پیش بینی و ارزان است

معنی فیزیولوژیکی رنگ قهوه ای

ما را آرام می کند. این ماده در زندگی روزمره وجود دارد، بنابراین مهربانانه، مادرانه و محافظ عمل می کند.

معنای روانشناختی

اثرات روانشناختی رنگ قهوه ای حمایت، تنگ نظری، وضعیت مواد مغذی است. اگر دوست دارید لباس قهوه ای بپوشید، صادق و واقع بین هستید و می خواهید زندگی منظمی داشته باشید. شما حساس هستید این رنگ به شما احساس امنیت عاطفی می دهد. اگر قهوه ای را دوست ندارید، این به دلیل تغییر نگرش و تمایل به استقلال است.

معنای رنگ قهوه ای در اتاق

برای اتاقهای نشیمن مناسب است.

معنای رنگ قهوه ای در رویاها

مشاهده این رنگ در خواب به معنای عملی و اجتماعی است و به معنای زمین است.

معنای رنگ قهوه ای در لباس

رنگ زمین است؛ این به معنای قدرت و قابلیت اطمینان است

منابع

Translation from the site

” https://www.about-colors.com/brown-color”

دکمه بازگشت به بالا

در خبرنامه ما عضو شوید.

آخرین مطالب و آموزش ها رو سریعتر از بقیه در ایمیلتان دریافت کنید.