دکوراکتیومبلمان خانگی

دراور خوب چی بخرم؟

یکی از عناصر مهم و حتی اولیه برای منازل و وسایل ضروری در چیدمان برای اتاق خواب به علت ایجاد نظم و ترتیب و طبقه بندی لباس و وسایل و دسترسی آسان و راحت و سریع به آن ها استفاده از دراور می باشد .

استفاده از دراورها در اتاق خواب علاوه بر مزیت هایی چون مرتب و منظم بودن و جلو گیری از به هم ریختگی وسایل در مواردی نیز برای دکوراسیون و طراحی و ایجاد فضایی زیبا و دلنشین برای اتاق خواب استفاده می شود.

دراور اتاق خواب

انواع دراور :

دراورها انواع مختلفی دارند. چه از لحاظ طرح و شکل. و چه از لحاظ رنگ و مدل و غیره. از انواع آن می توان به دراور ها یی با طرح های مینیمال و یا دراور ها یی با طرح های شلوغ و غیره اشاره نمود.

تنوع بیش از حد دراورها ممکن است انتخاب را برای خریدار سخت کند اما نکته قابل توجه برای خرید دراور و میز توالت جنس، جادار بودن و فضای آن می باشد.

انواع دراور ها متفاوت هستند. دراورهایی با تعداد کشوهای متفاوت و یا دراور هایی با وجود شلف و طبقه بندی هایی که علاوه بر لباس و وسایل می توان از وسایل تزیینی نیز روی آن ها استفاده کرد.

معمولا روی دراورها آینه یا آینه هایی گذاشته و از میز آن برای وسایل آرایشی و یا بهداشتی نیز استفاده می شود .

همین طور وجود یک صندلی یا پاف جلوی دراور می تواند زیبایی آن را دو چندان کند به طوری که برخی از دراور ها یا همان میز توالت ها خود جایی برای صندلی و یا حتی صندلی ست دارند.

دراور با آینه و صندلی بلند

 

 

جنس های مختلف دراور :

امروزه دراورهای متفاوتی وارد بازار شده است. دراورهای چوبی – فلزی – شیشه ای – آینه ای و غیره. که هر یک مزیت ها یا معایب مخصوص به خود را دارند. نکته قابل توجه برای خرید دراور آن است که وسایل مورد نظر شخص خریدار در آن جا شود. که با توجه به تعداد کشو ها ی آن و فضای داخلی آن می توان متوجه این موضوع شد. البته یکی از نکاتی که هنگام خرید دراور باید به آن توجه کرد محکم بودن کشوی آن است که در هنگام استفاده و گذاشتن لباس یا وسایل در داخل آن نشکند و خراب نشود و آسیب نبیند.

دراورهای بلند:

این دراورها به علت داشتن کشوهای متعدد از ارتفاع بیش تری برخوردارند و فضای درونی کشوی آن ها نیز بیشتر می باشد.

دراورهای کوتاه:

فضا و عمق درونی کشوی این دراور ها کم تر بوده و همینطور ارتفاع کم تری دارند. که این سبک از دراور به مینیمال نزدیک تر می باشد.

دراورهایی با طرح های خاص :

برخی از دراورها یا همان میز توالت ها با طرح های خاصی ساخته می شوند. که بعضی از آن ها مخصوص کودکان یا برخی دیگر با طرح های خاصی هستند. به نام دراورهای پاتختی که برای کنار تخت ساخته شده و از آن ها برای جاگیری وسایل استفاده می گردد. و همین طور جدیدا با وجود لامپ های تزیینی دور آینه و یا روی شلف های بالایی مدل های متفاوت خاص و جدیدی از دراورها ساخته شده است .

دراور های مسافرتی :

یکی دیگر از انواع دراورها، دراورهای مسافرتی است. که به صورت پارچه ای و با چند میله راه اندازی می شود. که در هنگام سفر استفاده می شود و حمل و نقل آن آسان است .

همچنین شما می توانید با کلیک بر روی متن اینجا به سایر محصولات در سایت ما دسترسی داشته باشید.

لطفا نظرات و انتقادات خود را در خصوص موضوع: دراور خوب چی بخرم؟ برای ما ارسال کنید!

a48a5e3f 231f 4102 a1a8 e900adbd3a95

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

در خبرنامه ما عضو شوید.

آخرین مطالب و آموزش ها رو سریعتر از بقیه در ایمیلتان دریافت کنید.