آموزش کسب و کار

دلایلی که تجارت شما باید در تحول دیجیتال سرمایه گذاری کند

صنعت برای پیشرفت در میدان نبرد تجاری امروز، باید پذیرای فن آوری های در حال ظهور، روندها و تغییرات فرهنگی بسیار مهم باشد. اگر تجارت شما به دنبال تأمین آینده تجاری پایدار است. سرمایه گذاری زمان، پول و انرژی کافی برای استراتژی تحول دیجیتال شما اقدامی عاقلانه است.

تا سال ۲۰۲۰، کارشناسان پیش بینی کرده اند. که هزینه های مربوط به استراتژی های تحول دیجیتال، به مبلغ ۲ تریلیون دلار در جهان سعود کند. این یک سطح عظیم سرمایه گذاری توسط شرکتها در بخشهای مختلف است.

برای الهام بخشیدن به تلاش های شما، در اینجا تعدادی از دلایل مهم که تجارت شما را به لزوم سرمایه گذاری در تحول دیجیتال متقاعد می کند بیان شده است.

فرهنگ مصرف کننده

فرهنگ مصرف کننده

۸۰٪ از سهم تبلیغات بازار از ویدئوهای تشکیل شده اند. رسانه های چاپی اگرچه هنوز هم مطرح هستند. اما از قوای کمتری نسبت به گذشته برخوردار هستند. گرسنگی امروز برای محتوای بصری ذاتاً دیجیتالی است. و برای برقراری ارتباط با مخاطب هدف خود باید موارد جذاب بازاریابی را تهیه کنید که مبتنی بر ویدیو باشد. کانال های دیجیتالی و نقاط تماس بهترین راه برای ارائه چنین ارتباطاتی هستند.

۶۱٪ از کاربران تلفن های هوشمند اعتراف می کنند. که مرتباً با تلفن هوشمند خود زیر بالش یا کنار تخت خود جای می دهند. بینشی حیرت انگیز که گواهی بر ذهنیت امروز موبایل محور است. با سرمایه گذاری در پیشنهادات تلفن همراه خود، از برنامه ها گرفته تا صفحات فرود بهینه سازی شده توسط تلفن همراه و محتوای رسانه های اجتماعی، شما در یک عصر دیجیتالی که به طور فزاینده ای موفقیت کسب و کار خود را تسریع می کنید، تلاش می کنید.

حالت تحول دیجیتال

حالت تحول دیجیتال

در اینجا ما جو حرفه ای فعلی و ضرورت تحول دیجیتال را بررسی می کنیم

۷۶٪ از شرکتها احساس می کنند. رابطه آنها با فناوری و تحول دیجیتال به طور کلی، متوسط ​​یا بالاتر از حد متوسط ​​است. اکثریت قریب به اتفاق شرکتهای مختلف در مسیر تحول دیجیتال هستند. اگر نتوانید از عصر دیجیتال و همه آنچه که ارائه می دهد استقبال کنید، می توانید از این بسته عقب بیفتید. و در درازمدت منسوخ شوید.

حدود ۷۰٪ شرکت ها درک عملی مدیران عامل خود از فن آوری های دیجیتالی نوظهور را محکم یا بالاتر از حد متوسط ​​می دانند. اگر احساس می کنید. درک شما از روش ها و فن آوری های دیجیتال در عصر دیجیتال کم است. اکنون زمان آموزش و افزایش مهارت است.

۶۱٪ از شرکتها اظهار دارند که اینترنت اشیا (IoT) نقشی اساسی در استراتژیهای تجارت دیجیتال آنها دارد، با تولید و فناوری پیشرفته، سایر بخشها را رهبری می کند. با سرمایه گذاری بر روی قدرت اینترنت اشیا و مزایای افزایش تجارت آن، علاوه بر انبوه سایر فن آوری های دیجیتال نوظهور، شما می خواهید موفقیت تجاری خود را به طور چشمگیری تسریع کنید.

قدرت تحول دیجیتال

قدرت تحول دیجیتال

بینش هایی در مورد قدرت انکارناپذیر تحول دیجیتال در عصر مدرن.

۵۶٪ از مدیران عامل فکر می کنند. که پیشرفت دیجیتال منجر به افزایش درآمد شده است. با توجه به این که هدف اصلی کسب و کارها رشد و شتاب است. این یک مورد کوتاه برای سرمایه گذاری در تحول دیجیتال است.

تا پایان سال ۲۰۲۰، ۴۷٪ از کل درآمد جهان تحت تأثیر صنعت دیجیتال بوده است. بدون شک، فناوری های دیجیتال در آینده ای نه چندان دور پیچیده تر می شوند. برای باقی ماندن در ارتباط، ادامه رشد و پذیرش قدرت دیجیتال اکنون یک ضرورت است نه یک تجمل.

۳۹٪ از بازاریابان امروزی قصد دارند بودجه دیجیتال خود را بدون افزایش هزینه کلی بازاریابی افزایش دهند. و اساساً بودجه فعلی خود را در کانال های دیجیتال تخصیص می دهند. ثروت کانال های دیجیتال، سیستم عامل ها و نقاط ارتباطی موجود برای مشاغل امروزی در حال افزایش است. و با سرمایه گذاری در چنین مراکزی شما می توانید از یک سطح سالم از موفقیت مداوم کسب و کار برخوردار شوید.

بیش از ۵۰٪ از جمعیت جهان زیر ۳۰ سال هستند. با بیش از نیمی از جمعیت زیر ۳۰ سال، تعداد بومیان دیجیتال (یا در واقع جوانه های بومی دیجیتال) بیش از هر زمان دیگری است. برای ادامه جذابیت این نسل جدید از مصرف کنندگان با ذهنیت دیجیتال، سرمایه گذاری در تحول دیجیتال به طور مداوم چیزی ضروری نیست.

نتیجه گیری:

واضح است که تحول دیجیتال پایدارترین وسیله موفقیت تجاری امروز، فردا و مدتها برای آینده است.

اگر قبلاً چنین کاری نکرده اید، باید قبل از اینکه خیلی دیر شود ، قدرت و پتانسیل بی نظیر تحول دیجیتال را در آغوش بگیرید .

دوست داریم نظرات و انتقادات خود را در خصوص موضوع: نقد و بررسی دلایل مهم سرمایه گزاری تجارت شما در تحول دنیای دیجیتال را برای ما ارسال کنید!

این را بخوان: ۳ راه برای بهبود شیوه کار در خانه

منابع:

ترجمه شده از سایت: مدرسه دیجیتال مارکت
دکمه بازگشت به بالا

در خبرنامه ما عضو شوید.

آخرین مطالب و آموزش ها رو سریعتر از بقیه در ایمیلتان دریافت کنید.