دکوراسیون

۱۰ ایده الهام بخش برای طراحی بهترین اتاق خواب

تقریباً نیمی از زندگی خود را با حالتی دراز کشیده و در حال استراحت و یا دور اتاق خواب می گذرانیم. بیان این جمله ممکن است جذابیت ایده های دکوراسیون اتاق خواب و نیاز به داشتن فضای شخصی را توضیح دهد. اگر در حال تزئین یک اتاق خواب قدیمی هستید یا تختخواب جدیدی خریداری کرده اید، در اینجا ۱۰ ایده اتاق خواب برای ایجاد فضای رویایی شما آورده شده است.

۱- خانه روستایی یکپارچه

از ترکیب چاپ و الگوها استفاده کنید تا فضای بیشتری از فضای بیرون را به اتاق خواب خود وارد کنید. پیشنهاد ما استفاده از چاپ های زیبای چمن زار روی کاغذ دیواری است این چاپ ها فضایی دنج اما شیک ایجاد می کند و حس حضور در یک خانه روستایی یکپارچه را در کالبد شما ایجاد می کند.

Retro-country-house

۲- تاریک و دنج

آیا هنگام خواب فضای تاریک را دوست دارید؟ با استفاده از عناصر طراحی و استفاده از رنگ سیاه و نور گرم ایده “غار دنج” را در اتاق خواب خود پیاده سازی کنید.

 2.-Dark-and

۳- آویزان کردن چراغ خواب

با آویختن چراغ در دو طرف تختخواب، فضای میز ها را آزاد کنید و فضای بیشتری در اتاق خواب داشته باشید.

 3.-Hanging-bedside-lamps

۴- فانتزی فرانسوی

اگر عاشق تجملات پاریسی هستید، از یک تخت سنتی خیزران فرانسوی به عنوان پایه خود استفاده کنید و با طیف وسیعی از پارچه های رنگی آن را نقش دهید. 

French-fancy

۵- تمیز و معاصر

برای ایجاد یک اتاق خواب تمیز و امروزی از یک چاشنی رنگ در یک نقطه استفاده کنید. با تختخوابی به رنگ استیل و بالشهایی پررنگ تضاد ایجاد کنید. یک فرش خز مصنوعی بیندازید تا این ظاهر متضاد کامل شود.

Clean-and-contemporary

۶- تبدیل اتاق به گلخانه مصنوعی

اگر عاشق گل هستید اما زمان و حوصله کافی برای کاشت و نگه داری گل را ندارید. با استفاده از گل های چاپی انتزاعی، رنگ های زنده را به اتاق اضافه کنید. گلهای چاپی محیطی آرام را به وجود می آورند که برای اتاق خواب مناسب است.

In-bloom-floral-room

۷- سبک  Scandi

سبک Scandi ایده های طراحی اتاق خواب افسانه ای مینیمالیستی و کاربردی را ایجاد می کند. در اتاق خواب خود از چاپهای سه بعدی و مواد طبیعی مانند سرامیک های روستیک، پارچه های کتانی و مبلمان چوبی بور استفاده کنید تا جلوه ای تودرتو را به تصویر بکشد.

Scandi-style

۸- شیک، جذاب و لاکچری

می خواهید احساس کنید هر شب در تعطیلات هستید؟ با این روش ساده یک هتل پنج ستاره را به خود اختصاص دهید. اتاق خود را با وسایل لوکس مانند مخمل، میزهای مشکی مات کنار تخت و یک تخت خواب ایده آل برای دستیابی به ظاهری براق اما معاصر تزیین کنید.

Luxury-glam-chic

۹- جذابیت جنگلی

اگر عاشق زندگی در کلبه های جنگلی هستید، یک دیوار با پوشش چوب به اتاق خود اضافه کنید. ایده های تزئینی اتاق خواب رایگان شامل مبلمان چوبی و چهارخانه های خنثی را به شما پیشنهاد می دهیم.

Rustic-charm

۱۰- سبک منحصر به فرد

سبک منحصر به فرد خود را با عناصر ناسازگار بیان کنید. یک تختخواب عتیقه، یک فرش دستباف ایرانی، یا یک لوستر مهره دار به اتاق خواب اضافه کنید.

Boho-eclectic

سخن آخر

این امکان وجود دارد. که شما بیش از هر فضای دیگری در خانه خود، زمان بیشتری را در اتاق خواب سپری می کنید. شما شایسته استفاده از بهترین امکانات هستید. از سرمایه گذاری برای آسایش خود دریغ نکنید. از این ۱۰ ایده جهت دستیابی و ایده گرفتن برای تبدیل اتاق خواب خود به بهترین مکان استراحت روحی و جسمی استفاده کنید.

دکمه بازگشت به بالا

در خبرنامه ما عضو شوید.

آخرین مطالب و آموزش ها رو سریعتر از بقیه در ایمیلتان دریافت کنید.